Čtveřice policistů, kteří vykouzlí úsměv na tváři | DámskýDeník.cz

Že jsou policisté mrzouti a neumí se bavit? Čtveřice mladých příslušníků vás přesvědčí o opaku. Beze smíchu se dnes neobejdete

Mnoho lidí má s policisty spojenou ochranu, bezpečnost a vážnost. Ovšem ne vždy tomu tak je. U této čtveřice mladých policistů rozhodně ne.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnozí policisté jsou i v osobním životě vážní, natož v tom profesním. Nesmíme zapomínat, že i přes pokutování a jiné nám nepříjemné věci, jsou to jen lidé, a někteří z nich srandu a pozdvižení zbožňují. Důkazem toho je tato čtveřice mladých mužů, kteří se stali virální senzací. Natočili skvělé video z golfového vozíku, kde všichni čtyři zpívají o rozloučení s létem. Možná se tato čtveřice zalíbí i vám

Jeden z policistů prozradil, že miluje píseň Summer Nights od Grease. A to již od jeho útlého mládí, kdy mu tato melodie zněla v uších dlouhé roky. Není snad nikdo, kdo by tuto píseň neznal a neměl ji rád. A pokud jste si k písni ještě cestu nenašli, věříme, že po poslechnutí této čtveřice si ji oblíbíte. Natočil ji státní policista státu Indiana Jonathon Amburgrey se svými kolegy Brentem Lembergem, Jonathanem Collem a Dustinem Rutledgeem. 


iZdroj fotografie: Depositphotos

Tradiční vyjížďku parkem se rozhodli si patřičně zpestřit a užít. Zapnuli si kameru, natočili ji na sebe a synchronizovali dokonalou klasiku Grease. Ve videu můžete spatřit, jak tiše projíždějí v golfovém vozíku parkem a po chvíli jistě zjistíte, kdo z policistů je John Travolta z oblíbeného klipu. Jistě jste poznali, že je to policista sedící vlevo.

Pokud máte pochmurný den, video si prohlédněte

Denny samozřejmě potřebuje svou Sandy. Poté, co policista v Travoltově podání začne zpívat, po malé chvíli začne pět i policista na pravé straně. Pěkné podání mužů, kteří dokáží zlepšit den a vykouzlit úsměv na tváři. Brzy se z těch dvou stane dokonalý duet – Danny Zuky a Sandy Olsson. Tak, jak je známo z krásného filmu Pomáda.  


iZdroj fotografie: Depositphotos

Věříme, že každý, kdo shlédne toto video, bude mít lepší náladu. A pokud si myslíte, že tito dva muži mohou být ještě zábavnější, sledujte video až dokonce. I zbylý dva kamarádi ve správný okamžik začnou zpívat. Proč tito policisté natočili zábavné video? Aby všem ukázali, že i oni jsou lidé a umějí se bavit. Svou práci musejí vykonávat poctivě, ale pokud mohou, i oni si rádi oddechnou.  

Zdroj: Seeitlive

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Trendy pokojové rostliny roku 2021: Jsou levné, nenáročné a především oslnivě krásné
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin