Čtyři malí kloučci si pro rodiče přichystali překvapení. S takovým talentem to nepochybně dotáhnou daleko

Tito chlapci svým perfektně nacvičeným tanečním číslem dokázali nadchnout všechny v hledišti. Jistě před sebou mají zářnou budoucnost.

i Zdroj fotografie: S vědomím Opiacat
                   

Každý, kdo někdy pracoval s dětmi, ví, jak těžké může být je přimět, aby poslouchaly. Tito malí chlapci ale dokázali nacvičit roztomilé taneční číslo, při kterém navíc použili rekvizity v podobě čtyř modrých židlí. Mnoha dojatým rodičům málem ukápla slza, když viděli, jak jsou jejich děti šikovné. Video této choreografie nasbíralo miliony zhlédnutí.

Děti byly skvěle sehrané

Na tomto představení přišlo mnoha lidem nejvíce překvapivé to, jak se chlapci dokázali skvěle sladit. Děti často sice tanec nacvičí, ale poté nedokáží udržet rytmus a na konci tancuje každé z nich úplně jinak. Tato čtveřice ale zůstala dokonale synchronizovaná po celou dobu a vysloužila si tak velký údiv a nadšení publika.

Zvolili stylové oblečení

Chlapci se na svůj výjimečný den také velmi vkusně oblékli. Vybrali si košile s vestou a na hlavě měli černé kloboučky. Některým rodičům tak připomínali známé hudební hvězdy. Jeden z diváků dokonce ohromeně řekl: „Wow, tihle kluci mají vážně talent a cit pro načasování. To bych nikdy nedokázal zatancovat! V některých chvílích jsem si říkal, že mi připomínají Michaela Jacksona a jeho taneční čísla.“

iZdroj fotografie: Depositphotos

Celou dobu měli úsměv na tváři

Na čtveřici tanečníků nebylo vůbec poznat, že jsou z vystupování před větším počtem lidí nervózní. Po celou dobu se spokojeně usmívali a tancovali s opravdovou lehkostí. Doprovázela je klavírní melodie a oni během hudby předváděli nejrůznější pohyby okolo modrých židlí, které si přinesli na pódium.

Za tímto vystoupením určitě stojí dlouhodobá práce laskavého učitele, který děti motivoval a všechno je naučil. Je to opravdu působivé, protože malé děti často učitele nechtějí následovat. Když na konci ladně přeskočí opěradlo židle, mnoho dospělých se rozesměje. Maminka jednoho z nich poznamenala, že by si při takovém manévru určitě zranila koleno nebo záda.

Co říkáte na tyto mladé tanečníky?

Zdroj: Opiacat
Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení