Jeho stínové představení v soutěži ČSMT uchvátilo všechny v sále. Od poroty si dokonce vysloužil potlesk vestoje

Za své neobvyklé a dechberoucí vystoupení si britský účastník talentové show vysloužil od diváků i poroty bouřlivý potlesk vestoje.

i Zdroj fotografie: FTV Prima
                   

Proslulá talentová show, která je v České a Slovenské republice známá pod názvem Česko Slovensko má talent, ohromuje diváky téměř po celém světě. Díky tomu, že se mohou účastnit nejen umělci daného státu, ale i jiných, mohou lidé vidět vystoupení, která by jinak neměli šanci zhlédnout. A mezi taková se řadí i úžasné a ohromující stínové divadlo, které předvedl britský umělec Drew Colby.

Cizinec předvedl neobvyklé vystoupení

Za odvysílaných 10 řad televizní show Česko Slovensko má talent se již před porotu postavilo neuvěřitelné množství různých umělců. Svůj talent předvedli zpěváci, tanečníci, kouzelníci, artisté i mnoho dalších. Kdybyste náhodou nějaký díl vynechali, můžete ho zpětně zhlédnout na Prima+. Některé druhy vystoupení se však opakují. Když se proto objeví někdo, kdo předvede něco nevídaného a neohraného, vryje se do paměti nejen porotcům, ale také divákům.

A právě s takovým představením přišel do soutěže Česko Slovensko má talent britský umělec Drew Colby. Ten předvedl stínové divadlo. Této činnosti se věnuje již mnoho let. Jedná se o prastaré umění stínů ruky. Umělec vlastně vytváří a animuje stínové obrazy pomocí vlastních rukou. Díky správným pohybům tak mohou diváci vidět mužskou tvář, ptáka, králíka, nebo třeba celou lidskou postavu. Účastníci z jiných států většinou předvedou vystoupení, které by lidé v ČR jinak neviděli. Stejně jako ukrajinské děti, o nichž jsme na DámskémDeníku psali.

@csmt_prima Drew Colby a jeho stínové divadlo zvedlo všechny ze židle!🙌🏽 Co na vystoupení řikáš?👇🏼 📍ČSMT každou neděli ve 20.15 na Primě🧡 #csmt #csmt23 #csmt2023 #ceskoslovenskomatalent #divadlo #stinovedivadlo #talent #drewcolby ♬ Me and My Shadow – Frank Sinatra

Jeho dechberoucí vystoupení okouzlilo nejen diváky, ale také porotce Jara Slávika, Martu Jandovou, Dianu Mórovou, Jakuba Prachaře a Vojtěcha Dyka. Ti byli tak ohromeni, že tomuto skvělému umělci tleskali ve stoje. Úžasná práce,“ okomentoval těmito slovy stínové představení Vojta Dyk. Drew Colby si tak jednoznačně vysloužil neustávající ovace a postup do dalšího kola.

Co říkáte na jeho představení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články