Znáte své osudové číslo? Prozradí váš životní úděl. Vypočítat lze snadno, už si nemusíte lámat hlavu, co s kariérou a rodinou

Každý z nás má své životní číslo, které odhaluje jaká bude pravděpodobně jeho životní cesta. Někteří numerologové tomuto číslu říkají osudové.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Číslo vašeho osudu je důležitou součástí vaší životní cesty nebo minimálně jejím doplněním. Číslo vaší životní cesty představuje jednorozměrný pohled na to, kým jste. Toto číslo naznačuje primární smysl vašeho života. Osudové číslo odhalí způsob vašeho života i vaše pravděpodobné příležitosti k úspěchu v různých životních sférách. Ukáže také, jaký druh práce se k vám hodí.

Vypočítejte si číslo svého osudu

Pro vypočítání čísla svého osudu je potřeba nejprve napsat své jméno a příjmení přesně tak, jak stojí v rodném listu. Pro každé písmeno je dané určité číslo, které si zapište. Je potřeba zapsat opravdu všechna vaše jména, vynechte pouze označení mladší nebo číselné označení pořadí v rodu. Jako příklad použijeme jméno George Timothy Clooney. Je to zcela jednoduché. Každému písmenu stačí připojit číselnou hodnotu.

1 (A, J, S)
2 (B, K, T)
3 (C, L, U)
4 (D, M, V)
5 (E, N, W)
6 (F, O , X)
7 (G, P, Y)
8 (H, Q, Z)
9 (I, R)


iZdroj fotografie: Pexels

G E O R G E T I M O T H Y C L O O N E Y
7 5 6 9 7 5 2 9 4 6 2 8 7 3 3 6 6 5 5 7
7+5+6+9+7+5 = 39 2+9+4+6+2+8+7 = 38 3+3+6+6+5+5+7 = 35
= 3 + 9 = 12 3 + 8 = 11 3 + 5 = 8
= 1 + 2 = 3 = 1 + 1 = 2

Nyní je potřeba všechna čísla jmen sečíst dohromady: 3+2+8 = 13 a následně ještě sečíst jedničku a trojku. George Clooney má tedy číslo osudu 4.

Definice osudových čísel

Číslo osudu 1

Vaším osudem je být jedničkou ve všem, co v životě děláte. Měli byste rozvjet své autentické já a stát se lídrem v jakémkoli oboru. Chcete být nejlepší ve všem, co děláte. Cílem je převzít vedení a iniciativu. Musíte prokázat svoji originalitu a také to naučit ostatní.

Číslo osudu 2

Vaším úkolem je tvořit harmonii, rovnováhu a rozdávat lásku. Láska je totiž základním kamene života pro osoby s tímto číslem osudu. Je pro ně důležitý dokonalý partner. Cesta těchto osob zahrnuje také rozvoj diplomacie. Máte rádi společnost, sami trpíte pesimismem, depresí a izolací.

Číslo osudu 3

Pokud vám vyšlo jako osudové číslo trojka je vaším osudem léčit, povznášet ostatní lidi, inspirovat je a motivovat. Mezi vaše vlastnosti patří také výstřednost. Jste krásným člověkem, který miluje vzrušení a čeká ho pravděpodobně sláva. Plníte smysl svého života a neradi se vzdáváte snů.

Číslo osudu 4

Vaším osudem je zanechat něco hodnotného, co mohou ostatní považovat za prospěšné v každodenní životě. Máte tedy v úmyslu budovat trvalou hodnotu. Může jít o rodinu nebo také o vlastní podnik. Jde vám hlavně o bezpečnost a také stabilitu. Jste praktičtí a pracovití.

Číslo osudu 5

Cílem vašeho života je přijmout vlastní pocit nebojácnosti a následovat svoji zvědavost. Jste přirozeným prodejcem. Vaším osudem je udělat změnu a ukázat ostatním, jak si jde života užívat opravdu na maximum.


iZdroj fotografie: Pexels

Číslo osudu 6

Vaším osudem je poskytnout bezpečné hnízdo nejen pro sebe, ale také pro svoji rodinu a blízké osoby. Jste mistry ve vytváření krásy, rovnováhy a harmonie. Dokážete perfektně vyjadřovat vděčnost a velkorysost.

Číslo osudu 7

Pokud je vaším číslem osudu sedmička, pak je vaším úkolem vyhledávat informace a analyzovat je. Potřebujete spoustu času, který trávíte jen sami se sebou. Jste člověk, u kterého lidé opravdu nikdy nevědí. Lidem můžete ubližovat, aniž byste si to uvědomovali.

Číslo osudu 8

Vaším cílem je dosáhnout úspěchu. Ideálně uspět v podnikání nebo organizaci. Máte také úžasný potenciál pro zlepšení života mnoha lidí. Jste mistrovský vůdce. Nedovolte však, aby honba za penězi zastínila schopnost budovat zdravé vztahy.

Číslo osudu 9

Jste tu proto, abyste bezpodmínečně milovali. Vaše mise na tomto světě je humanitní. Vaším osudem je dosáhnout vyššího stavu vědomí. To samé byste měli dokázat naučit také ostatní, pokud o to projeví zájem. Na ostatní můžete působit arogantně nebo nepřístupně.

Zdroj: FeliciaBender

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 445 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná