Melissa byla v šoku, když se podívala na kameru | DámskýDeník.cz

Ze strachu se neodvážila cizinci otevřít. Nemohla věřit vlastním očím, když se podívala na bezpečnostní kameru

Naše děti učíme od raného věku, aby neotvíraly dveře cizím lidem. Riziko nebezpečí je vysoké a nezvaným hostem může být zloděj.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Melissa Vang vždy dodržovala toho jednoduché pravidlo ze strachu, aby právě za dveřmi nebyl zloděj, který jen čeká na svou příležitost. Netušila však ještě, jak se může mýlit. Byla doma se svými dětmi, když ji někdo zaklepal na dveře. Neměla v úmyslu otevřít, protože návštěvu nečekala a začala mít ihned podezření. Naštěstí je před jejich dveřmi nainstalovaná bezpečnostní kamera, která ukazuje, co se před jejich domem děje. Melissa se rozhodla dveře neotevřít, ale později se podívala na záznam z kamery.
iZdroj fotografie: Pixabay

Tento cizinec rodině ublížit nechtěl

Když si Melissa záznam pustila, nemohla uvěřit svým očím. Neotevřela dveře, aby ochránila svou rodinu, ale brzy zjistila, že ochránce stál vlastně před jejich domem. Uvědomila si, že je spíše svědkem dojemné scény než zlodějského řemesla. Cizinec, který klepal na dveře, byl dospívající chlapec, který k jejich domu našel cestu s dobrým úmyslem.


iZdroj fotografie: Pixabay

Mladý chlapec Tyler Odpyke zaklepal, aby zjistil, jestli je někdo doma. Když mu nikdo dlouho dveře neotvíral, rozhlédl se kolem sebe a zjistil, že je na domě nainstalovaná bezpečnostní kamera. To mu vnuklo vynikající nápad. Přemístil se blíže ke kameře a zvedl ruku s peněženkou tak, aby byla na kameře dobře vidět. Melissa ihned poznala, že se jedná o peněženku jejího manžela i se všemi 1 500 dolary v hotovosti, které v ní ten den měl její muž.

Dojemný skutek mladíka

Ukázalo se, že mladý Tyler si přivydělává v sousedství roznosem letáků, a když se po cestě k dalšímu domu dostal na příjezdovou cestu rodiny Melissy, všiml se peněženky, jež ležela na silnici. Pravděpodobně ji Melissin manžel upustil, když nasedal ráno do auta cestou do práce. Když Tylerovi nikdo neotevřel, ukázal přesně na kameru, kam peněženku ukrývá, aby ji právoplatný majitel mohl dobře najít.

Po cestě zpátky se ještě jednou zastavil u domu Melissy, aby zkontroloval, jestli je obsah peněženky stále v pořádku. A tehdy měl štěstí setkat se s Melissou. Ta měla příležitost, aby mu ze srdce poděkovala za jeho laskavé gesto. Tyler ji prozradil, že svůj čin nepovažuje za nijak výjimečný a pouze přemýšlel v tu chvíli nad tím, jak by si on sám přál, aby někdo další zareagoval v případě, kdyby právě jeho peněženku našel.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 665 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná