Numerologická předpověď budoucnosti do konce roku 2021. Co vás letos čeká a nemine dle vašeho životního čísla?

Vypočítejte si své číslo osobnosti a zjistěte detaily o vašich silných a slabých stránkách. Vypovídá o vás mnohem více, než si myslíte.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Čísla toho dokáží o člověku prozradit hodně. Numerologie může člověku pomoci pochopit spoustu věcí a dává číslům význam. V mnoha případech si můžete vyzkoušet psychologické testy, díky kterým se dozvíte spoustu informací o vás a o vašem životě. Numerologie je spjata s astrologií a vzájemně se doplňují. S čísly souvisí několik testů, které jsou určeny pro lidi, jež si chtějí zjistit něco více o sobě nebo o někom jiném.

Vypočítejte si číslo vaší osobnosti

Celé toto číslo vychází vždy z data narození. Tyto číslice sečtěte všechny dohromady – rok, měsíc, den a vždy poté sečtěte další číslice. Nakonec dostanete jednociferné číslo. Například máte narozeniny 3. července 1995. Nejprve sečtěte rok – tedy 1 + 9 + 9 + 5. Výsledkem bude číslo 24. S tím pracujete dále.


iZdroj fotografie: Unsplash

Toto číslo také sečtěte 2 + 4 = 6. Následuje přičtení jednociferného měsíce a dne narození. Budete počítat 6 (za rok narození) + 3 (den narození) + 7 (měsíc). Vyjde vám číslo 16, jež je potřeba také sečíst. Konečným výsledkem bude číslo 7, pod nímž naleznete hodně informací o vašich silných a slabých stránkách. Vždy musíte čísla zredukovat pouze na jedno.

Počítejte pečlivě, abyste došli ke správnému výsledku. Pokud byste udělali chybu, dost možná si budete číst o jiné osobnosti, než je ta vaše. Důležité je dodržovat tento vzorec, abyste měli správný výsledek. „Ti, kdo slepě sčítají náhodná čísla, aniž by chápali integrovanou povahu celku, jsou jako pavouci, kteří ztratili kontakt s geniální architekturou své sítě,“ uvedli lidé, kteří se zabývají numerologií.

Číslo vaší osobnosti je 1

Jestliže vám při počítání vyšlo číslo jedna, je velmi pravděpodobné, že mezi vaše silné stránky patří to, že umíte ostatní vést. Také jste velice ambiciózní, máte štěstí v kariéře a jste v ní úspěšní. Vaše osobnost je okouzlující, diplomatická a vždy zajímavá. Dávejte si pozor na to, že jste přehnaně ochranářští a panovační. Občas se vám může stát, že neovládnete své emoce, protože máte problémy s choleričností.


iZdroj fotografie: Pixabay

Výsledkem bylo číslo 2

Vaše starostlivost nezná meze. Vždy si děláte starost o druhé, jste empatičtí a velmi laskaví. Většina těchto lidí jsou umělci. Díky tomu, že mají dovednost rozptýlit napjatou situaci, mohou být i dobrými politiky. Na druhou stranu mají sklony k tomu stát se závislými na druhém člověku. Může pro ně být obtížné prosadit své zájmy, protože příliš myslí na druhé. Své potřeby nedávají na první místo.

Dostali jste se k číslu 3

Jestliže jste se po dopočítání dostali k číslu 3, pravděpodobně máte velmi rádi pozornost. Vždy máte dostatek energie a poměrně snadno si získáte pozornost druhých lidí. Jste jako děti, ale předčasně vyspělé. Dávejte si pozor na nedokončené projekty. Máte sklony k tomu pustit se do něčeho velkého a nakonec danou věc nedodělat. Můžete mít problém s tím, jak vás vnímají ostatní. Neberte si příliš k srdci to, co si o vás myslí druzí.


iZdroj fotografie: Pixabay

Lidé s číslem 4 jsou velmi spolehliví

Pokud se dopočítáte ke konečnému výsledku, kterým je číslo 4, budete mile překvapeni. Jedná se o zásadového a spolehlivého člověka. Bývají dobrými partnery pro každého. Většinou lze odhadnout, co lze očekávat od člověka s číslicí 4. Potíže mívají s těmi, kteří nemají v životě řád nebo vybočují z davu. Dokáží se prosadit v životě, ale jsou velice fixovaní na pravidla.

Číslice 5 značí zvídavé osobnosti

Při výsledku 5 naleznete vždy zvídavého a intelektuálního člověka. Je pro ně vhodná profese novináře nebo pedagoga. Mají silné komunikační schopnosti, takže si s nimi dobře popovídáte. Mají radost z obyčejných věcí stejně jako děti. Občas se až příliš oddávají svým koníčkům a zapomínají na povinnosti. Ve vztazích občas působí povrchně a nezávazně.


iZdroj fotografie: Pixabay

Lidé s číslem 6 jsou často aktivisté

Velice pravděpodobně se u čísla 6 setkáte s vášnivým řečníkem nebo aktivistou. Díky tomu, že jsou zvědaví a s ostatními vždy soucítí, je pro ně vhodná kariéra právníka, řečníka nebo terapeuta. Jejich hlavním problémem se může stát nedůslednost. Ta se projevuje hlavně ve věcech, které se týkají jich samotných.

U výsledku 7 narazíte na kreativce

Lidé, u nichž je konečný výsledek číslice 7, mají silnou představivost. Jsou velmi kreativní a mají svůj vlastní svět. Vždy se zabaví a nuda je pro ně cizí slovo. Tyto osobnosti mají silnou povahu a umí se prosadit v životě. Jejich hlavním problémem je plachost, která jim způsobuje problém s navazováním nových kontaktů. Zapomínají na odpočinek, protože se stále soustředí na svůj koníček nebo práci.


iZdroj fotografie: Pixabay

S financemi umí zacházet číslice 8

Tito lidé umí velmi dobře nakládat a hospodařit s penězi. Už od dětství si uvědomují, že jsou finance v životě velmi důležité. Uvědomují si, že na sobě musí tvrdě pracovat, aby byli samostatní a měli pohodlný život. Díky tomu jsou ve svém životě velmi ambiciózní. Protože umí zacházet s penězi, mají sklony k podvodům v práci nebo doma. Zároveň u nich hrozí to, že se z nich stanou workoholici.


iZdroj fotografie: Pixabay

Číslice 9 mají své zásady, kterých se drží

U tohoto čísla můžete tvrdě narazit. Jedná se o lidi, kteří mají idealistickou a velice zásadovou povahu. Nejsou ochotní ustoupit ze svých hodnot ve prospěch pohodlí. Pokud je potkáte, všimnete si, že mají svůj vlastní styl. Tito lidé bývají příjemní a velkorysí. Občas riskují v osobních vztazích a mají problémy si užívat přítomnost.

Zdroj: TheCut

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 4779 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná