Malý chlapec z chudé rodiny musel dělat domácí úkoly pod pouliční lampou. V tom si ho všiml známý milionář

Malý chlapec z chudé rodiny pracoval na svém domácím úkolu venku na ulici pod pouliční lampou. Všiml si ho jeden velmi bohatý muž a rozhodl se, že mu pomůže.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Život je někdy hodně nespravedlivý a mnoho jedinců by na tom bez pomoci ostatních bylo opravdu zle. Naštěstí jsou zde i dobrosrdeční lidé, kteří podají pomocnou ruku, když je to nejvíce potřeba. Život tohoto chlapce se změnil, protože byl ve správný čas na správném místě. To, jak dělal domácí úkol pod lampou, zaujalo jednoho milionáře, jenž pro něj udělal něco neuvěřitelného.

Byl velmi motivovaný

Jedna noc v roce 2019 byla začátkem změny pro 12letého chlapce žijícího v Peru. Jeho matka Víctora Martína Angula Córdoby si nemohla dovolit platit jejich účet za elektřinu, a tak měli doma tak maximálně pár svíček. Když bylo světlo, pomáhal matce na zahradě, teprve poté si mohl začít dělat domácí úkoly. Jenže to už byla tma a on nic neviděl.

Jiné děti by s tím dost možná přestaly, protože by si nechtěly kazit oči. Tento chlapec se na to však díval jinak. Byl motivován udělat svůj domácí úkol bez ohledu na okolnosti, a tak si vzal sešit před dům a sedl si na chodník. Své domácí úkoly dokončoval pod slabým světlem pouliční lampy. Sice to také nebylo nic extra, ale lepší něco než nic.

Měl velký sen

Angulo Córdoba chtěl podávat dobré výkony ve škole, protože měl jeden velký sen, který si chtěl splnit, a také se snažil dělat radost svojí matce. Chlapec se toužil stát policistou, jelikož si přál ukončit korupci ve své zemi. Na ulici byly kamery, na nichž byl chlapec zachycený. Tyto snímky se později dostaly na internet, kde zaujaly jednoho muže.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Metrópoles (@metropoles)

Ten odcestoval do Peru s tím, aby chlapci pomohl. Chtěl chlapcově rodině pomoci předělat dům a obnovit v něm elektřinu. Nezůstal však jen u toho. Kromě rekonstrukce domu poskytl Mubarak chlapcově mamince dostatek peněz na zahájení malého podnikání. Také slíbil peníze škole, do které chlapec chodil. Matka ani chlapec tomu nemohli vůbec uvěřit a nikdy tomuto muži nepřestanou být vděční.

Jaký typ studenta jste byli?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám