Když záchranáři viděli z pračky trčet dvě malé nohy, nestačili se divit. Nikdo nechápal, jak se tam dítě dostalo

Děti mnohdy lezou všude, kam je napadne, a rodiče je musí pořád hlídat. Jenže sedmileté dítě by už mohlo mít trošku rozumu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Až do svého příchodu z práce zažívala žena na Ukrajině docela normální den. Ale jakmile přišla domů, nemohla nikde najít svého sedmiletého syna. A tomu, kde ho našla, asi ani neuvěříte. Uslyšela totiž nářek, který vycházel z koupelny. Jakmile tam vešla, nemohla zděšením popadnout dech. Její syn totiž vlezl do pračky a nemohl vylézt ven. Ženě nezbývalo nic jiného, než zavolat záchranáře.

Chlapec byl nemocný

Když chlapcova maminka odcházela jako každé ráno do práce, byla trošku nervózní, protože měl být po dlouhé době sám doma. Byl totiž nemocný, takže nemohl do školy. Jeho táta byl zrovna na služební cestě, takže s ním být také nemohl. A tak matka jen doufala, že se nic nestane. Bohužel když přišla z práce, čekal jí obrovský šok. Chlapci se totiž udělalo líp a nevěděl, co nudou dělat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vlezl do pračky

Když už chlapce přestaly bavit všechny hračky, všiml si pračky a hodně ho zajímalo, jak to asi tak funguje. Nenapadlo ho nic jiného, než otevřít pračku a vlézt si do bubnu. Jenže problém nastal ve chvíli, kdy se chtěl dostat ven. Zasekl se totiž uvnitř. A tak čekal více než 2 hodiny, než ho někdo vysvobodí. Brečel a křičel, ale jelikož byl sám doma, nikdo ho neslyšel.

Vytáhli ho záchranáři

Matka se snažila syna vytáhnout, ale byl tam zaseknutý, takže by mu mohla spíše ublížit než pomoci. Proto se rozhodla, že zavolá záchranáře. Záchranný tým se s takovým případem ještě nikdy nesetkal. Naštěstí všechno dobře dopadlo a po několika minutách chlapce vytáhli. A ten už si bude snad navždy pamatovat, že do pračky se neleze. Jaké nemilé překvapení připravily vaše ratolesti vám?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články