2letému chlapci se vybavily vzpomínky z minulého života. Bojoval prý v 2. světové válce

Dvouletý chlapeček je přesvědčen o tom, že byl v minulém životě vojenským pilotem. Zdají se mu totiž sny o jeho smrti.

Malý chlapeček uprostřed silnice i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho lidí se domnívá, že existuje cosi mezi nebem a zemí. Věří na posmrtný život, reinkarnaci a minulé životy. Někteří jsou k těmto domněnkám velmi skeptičtí, nevěří jim, jelikož nejsou nijak vědecky dokázány. Navíc silně věřící lidé nechtějí o těchto „pohádkách“ slyšet ani slovo. Když ale dvouletý chlapec začal trpět nočními můrami, jeho rodiče se jimi začali zabývat.

Tvrdí, že byl válečným pilotem

Malý James měl odmalička nejraději letadla. Nejčastěji si s nimi hrál, a tak mu jich rodiče koupili hned několik. Nejednou je překvapilo, kolik toho o nich takto malé dítě vědělo. Byly mu totiž pouhé dva roky. Dokázal tyto stroje ale dokonale popsat a svým rodičům říkal o letadlech věci, o kterých sami nikdy neslyšeli. Jak ale uvádí i web AbcNews, tyto hračky mu začaly způsobovat děsivé noční můry.

Házel sebou v posteli, plakal a křičel ze spaní. Jednoho večera ovšem matka, která zrovna míjela chlapcův pokoj, zřetelně slyšela, co její syn ze snu vykřikuje. „Letadlo se zřítilo! Celý letoun hoří, nemůžu ven!,“ cituje ženina slova web Twice. Když se jej poté zeptala, co se mu zdálo, řekl jí, že jej Japonci sestřelili nad mořem, jeho letadlo začalo hořet a on se z něj nemohl vyprostit.

Jeho vzpomínky sedí s dávnou minulostí

Rodiče malého Jamese jsou silně věřící, a tak synova slova nebrali vážně. Když se ale celá situace začala zhoršovat a on stále odhaloval více detailů z daného incidentu, začali se případem více zabývat. Chlapec uvedl, že se jmenuje James Huston a sloužil na americké letadlové lodi. Jeho otec začal usilovně pátrat, přičemž našel záznamy o vojákovi téhož jména. Veškeré další detaily o jeho životě, službě i smrti zcela souhlasily s tím, co vyprávěl dvouletý James.

válka iZdroj fotografie: Depositphotos

Chlapcovým případem se začalo zabývat mnoho vědců, ovšem nenalezli žádné vysvětlení. Na světě existuje mnoho lidí, kteří vzpomínají na své minulé životy, jak je to ale možné a zda je to pravdivé, nikdo nedokáže s jistotou říct. Podobně jako Jamesovi se do vzpomínek dostaly úryvky z dávného života i malému chlapci, o jehož příběhu jsme na DámskémDeníku již psali. Zda tedy posmrtný život a reinkarnace existují, nikdo netuší. Můžete tomu ale věřit.

Co si myslíte o reinkarnaci a minulých životech?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články