Snem 11letého Míši je zpívat v metropolitní opeře. Porota ho zprvu podceňovala, ale pak musela smeknout

Přijít na pódium a předvést své umění nemusí být pro děti vždy příjemné, jelikož mohou být ve stresu. Tento chlapec však naprosto ohromil jak porotce, tak i celé publikum v sále.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Talentové soutěže bývají vždy velkou přehlídkou spousty vystupujících. Někteří svým vystoupením umí porotu i diváky ohromit, jiní zase naopak pobavit. Na konci svého vystoupení každý vystupující uslyší verdikt poroty, která rozhoduje o tom, zda účinkující postoupí do dalšího kola soutěže, či nikoliv. Velmi častými vystoupeními jsou ta pěvecká, která mohou být velikou katastrofou, či naopak mohou naprosto oslnit. Se svým pěveckým talentem se rozhodl vystoupit i malý chlapec, kterého zpěv baví.

Chlapec byl skromný

Než přišlo na řadu samotné vystoupení malého Michala, musel absolvovat prvotní rozhovor s moderátory. Chlapec skromně přiznal, že ho zpěv baví, avšak vrcholný talent dle svého úsudku není. Podle svého názoru se malý Michal řadí mezi průměrné zpěváky, ale rozhodně není žádnou špičkou, kam by se však jednou rád propracoval. Netajil se totiž tím, že by rád jednoho dne vystoupil ve vyhlášené Metropolitní opeře.

Michal předstoupil před porotu

Po několika dotazech malého chlapce moderátoři pustili před samotné porotce. Ti mu před jeho vystoupením také položili několik otázek. Z odpovědí chlapce již bylo znát, že má menší trému, ale snažil se na to nemyslet. Porotce se Michala zeptal, jakou píseň hodlá zazpívat. Na to mu chlapec odpověděl názvem známé operní písně Nessun dorma od legendárního Luciana Pavarottiho. Následně ještě porotce vznesl na chlapce dotaz, zda není píseň moc náročná. Michal sebevědomě řekl, že si to nemyslí.

Chlapec začal zpívat

Ihned od prvních okamžiků, kdy malý Michal otevřel ústa, bylo všem v sále jasné, že zpívat umí perfektně. Jedné části poroty okamžitě vyčaroval úsměv na tváři. Postupem času, jak chlapec zpíval, začali všichni v sále aplaudovat a po chvíli si již získal celé publikum na svou stranu. Ke konci své písně byli ohromeni jak porotci, tak diváci a všichni mu tleskali vestoje, jelikož bylo jeho vystoupení opravdu úžasné a od tak malého chlapce nečekané.

iZdroj fotografie: Pixabay

Verdikt porotců byl jasný

Po konci vystoupení bylo na chlapci vidět, jak z něj veškerý stres opadl a užíval si aplaus publika. Zaskočení porotci měli pro Michala samá slova chvály a nechali si na pódium zavolat i jeho maminku. Mamince chtěli všichni poděkovat za to, jakým způsobem svého syna učí zpěvu. Jednohlasně poslali Michala do dalšího kola soutěže, aby se mohl poprat o pohádkovou výhru a také o sobě dát vědět celému světu, jaký talentovaný zpěvák z něj roste.

Jaký talent mají vaše děti?

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články