Malý chlapec svým hudebním talentem ohromil celý svět. Je reinkarnací legendy Jamese Browna, věří lidé

Fanoušci Jamese Browna věří, že se reinkarnoval do tohoto chlapce, aby se skrze něj mohl vrátit ke své hudbě a svým fanouškům. Jeho talent je neuvěřitelný.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Chlapec, který nedávno dovršil 12 let, ohromil svět nejen svým talentem, ale i nepřeslechnutelnou podobností se zpěvákem Jamese Brownem, který zemřel v roce 2006 v požehnaném věku 73 let. Jeho fanoušci věří, že Taj Farrant, malý chlapec s vášní pro hudbu, je jeho vtělení.

Svět se dozvěděl o Tajovi skrze video na internetu

Taj Farrant toužil, aby se jeho talentu dozvěděl svět. Natočil proto video, kde zazpíval „It’s a Man’s World“ od Jamese Browna. Nečekal, že poté co lidi slyší jeho interpretaci, stane se jeho video hitem a změní mu to život. Taj je žijící nadějí pro fanoušky nejen Jamese Browna, ale i pro fanoušky všech ostatních zesnulých muzikantů. Dává jim totiž naději, že se jednou jejich milovaní zpěváci zase vrátí na zem a budou své umění rozvíjet jako noví lidé se stejnou duší.

iZdroj fotografie: Unsplash

Lidé s ohromením naslouchají

Otec Taje natáčí nejen když hraje nebo zpívá, zveřejňuje na internet i video o tom, jak chlapec hovoří. Taj se svěřuje svým fanouškům s tím, jak cítí, že jeho schopnosti ještě ani zdaleka nejsou na vrcholu, jak cítí, kolik mu toho zatím zůstává skryto a své sny o tom, jak jednou vládne své schopnosti a naplno rozvine svůj talent. Hudba je to co naplňuje a touží po tom, naplno porozumět svému daru.

Taj už od raného věku věděl, že chce hrát na kytaru

Jeho touha se zformovala, když viděl zpěváka z AC/DC hrát na kytaru. V tom okamžiku věděl, že je thle jeho sen. Na svůj věk Taj dokáže nezapomenutelně propojit procítění hudby s hraním a jeho talent tak nabývá nových rozměrů. Má štěstí ve svých rodičích, kteří ho podporují, kde se jen dá. Nechali mu dokonce založit internetovou stránku tajfarrant.com a pravidelně tam nechávají vkládat úspěchy svého chlapce.

iZdroj fotografie: Pixabay

I přesto je Taj pouze dítě

Taj je porád ještě chlappec a i přes jeho obrovský talent se tento chlapec dokáže bez problémů zařadit mezi ostatní děti svého věku. Rodiče věří, že je to tak správně. Taj tak může být dítětem a zároveň se věnovat svým vášním. Jeho talent je už teď dechberoucí a všichni vkládají naděje v to, že se ještě rozvine, jakmile bude chlapec starší. Nejenže si Taj získal po světě už mnoho fanoušků, dostalo se mu také pocty v podobě vystupování na pódiu s umělci, jako jsou například Carlos Santana, Rob Thomas a další.

Chlapcova popularita stále roste

Má založený Facebook a na něm už přes 800 tisíc sledujících. Začal už dokonce prodávat svůj vlastní March. Lidé si velmi oblíbili Tajovu Rockerskou duši v těle malého chlapce s velkými sny. Lidé mu denně vyjadřují podporu krásnými zprávami co zveřejňují na sociálních sítích. Nejčastěji píší o chlapcově výjimečné schopnosti hudbu nejen hrát. ale i „cítit“. Všichni fanoušci se zatajeným dechem čekají, až chlapec dostane svůj talent na další úroveň. Podívejte se na video, které obrátilo pozornost světa na Taje Farranta.

Jak byste se zachovali vy, kdyby bylo vaše dítě takto talentované?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce