Malý Honzík přišel o nejlepšího kamaráda. Jeho rozloučení se zlatou rybkou je to nejsladší, co jsme kdy viděli

Musí se naposledy rozloučit se zlatou rybkou a to malého chlapečka dožene k slzám. Jeho maminka natočila dojemné rozloučení na video.

smutný chlapec i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Ztráta milovaného přítele dovedla malého chlapečka k slzám. Poslední rozloučení zachytila jeho maminka na kameru. Video, které obletělo svět, možná rozpláče i vás.

Přišel o milovaného mazlíčka

Někdo má doma psa, někdo zase kočku a malý chlapec si zamiloval zlatou rybičku. Stala se jeho nejlepším přítelem. I když není možné se s rybičkami příliš mazlit, jako je tomu třeba se psem nebo s kočkou, mezi chlapcem a rybkou se vytvořilo skutečné pouto přátelství.

Sledovat, jak zlatá rybka plave ve svém akvárku, byla pro chlapce velká radost. Bohužel jen do chvíle, než jejich přátelství přerušila tragédie. Ani rybičky bohužel nežijí věčně a malý chlapeček se musel se svým rybím kamarádem rozloučit, píše web Pokukaj.

Dojemné rozloučení vás rozpláče

Na sociálních sítích se objevilo video zobrazující malé dítě, které se rozpláče, když se má rozloučit se zlatou rybičkou. Možná ani sama maminka netušila, jak dojemné tohle rozloučení bude. Společně se synem absolvuje v koupelně pohřeb zlaté rybky, popisuje web Gadoo. Vše přitom nahrává na svůj mobilní telefon.

A poté se to stane. Chlapeček naposledy políbí zlatou rybičku, než se s ní definitivně rozloučí. Pohled na jeho srdceryvný pláč a smutek v očích nechá chladným jen málokoho. Je vidět, že pouto mezi chlapcem a rybkou bylo opravdu silné a že se chlapeček nechce svého rybího kamaráda vzdát. Bohužel život si v tomto ohledu nevybírá.

Domácí mazlíček má pozitivní vliv

Asi nezáleží na tom, jestli si domů pořídíte kočku, psa, morče, křečka nebo králíka. Přítomnost domácího mazlíčka není jen o tom, že se musíte o někoho starat, ale také o tom, že vám má vždycky kdo dělat společnost. Kočky eliminují stres, pravidelné mazlení se psem může posloužit jako prevence proti vzniku srdečních chorob. Zvířata zkrátka mají pozitivní vliv na naši psychiku.

Pokud vaše děti touží po domácím mazlíčkovi, cíleně jim ho neodpírejte. I za cenu toho, že jednou přijde den, kdy se s ním budou muset rozloučit. Můžete je skrze mazlíčka naučit zodpovědnosti, a zvířátko tak může být pro děti jedině přínosem. Před pořízením ale dobře zvažte, jaké jsou vaše možnosti, ať u vás zvíře nestrádá a nic mu nechybí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články