Čtrnáctiletý chlapec, jenž snáší vejce, rentgen to potvrdil. Lékaři nevěřili vlastním očím

Čtrnáctiletý hoch z Indonésie o sobě prohlásil, že snáší vejce. Co je na tom pravdy? Co dokázaly rentgenové snímky?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tento neuvěřitelný příběh obyčejně neobyčejného chlapce z Indonésie zaujme naprosto každého. Hoch má totiž schopnost, jakou nikdo nikdy neviděl a nejspíš zase dlouho neuvidí. A to je ten fakt, že snáší vejce. Ano přesně tak. Vejce tak jako ptáci. Vejce s tvrdou skořápkou a plodem uvnitř.

Chlapec se odvážil do nemocnice, čekal ho posměch

Když chlapec, Akmal z města Gowa, přišel do nemocnice s tvrzením, že snáší vejce. No každý si nejspíše dokáže představit jaké ohlasy tento výrok měl. Nikdo mu nevěřil a lékaři ho měli spíše za blázna. I přesto mu provedli vyšetření, o která žádal. Nakonec nemohli uvěřit vlastním očím. A ani nejzkušenější doktoři nerozuměli, jak se to mohlo stát.

Vajíčka měla neobvyklé složení

Čtrnáctiletý chlapec byl tedy vyšetřován v nemocnici, protože tvrdil, že snáší vajíčka. Roku 2015 kdy se tento šokující příběh dostal do novin a všech médií, takřka obletěl svět, chlapec snesl za dva roky dvacet vajec. Při jejich rozbití však nikdy nebyl uvnitř žloutek s bílkem. Vždy se z rozkřáplého vajíčka vylil pouze bílek nebo pouze žloutek. I tento fakt lékaře dostával do úzkých, protože neměli tušení, jak je to možné.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V každém případě po příchodu do nemocnice a provedených vyšetřením. Se opravdu našly při rentgenování zvláštní předměty tvaru vejce. Veškerému personálu nemocnice tímto vytřel zrak. Každý, kdo se na ty snímky z rentgenu podíval naprosto ztratil řeč a někteří oněměli i na dlouhé minuty. Po je hospitalizování pod lékařským dohledem snesl do nemocnice 2 vejce.

Názory lékařů a jak se mu vejce dostávají do těla

Nejspíš je to podvrh a hoch to dělá jen pro pozornost, aby se zviditelnil a měl úspěch na internetu. To byl názor spousty lidí, zatímco druzí se snažili přijít na důvod a řešení chlapcova problému se snášením vejcí. On sám samozřejmě i s otcem tvrdí, že nemá rád pozornost a chce jen najít lék na tuto anomálii.

Nejen podle laiků, ale také podle lékařů je snášení vajec člověkem lež, blbost, zkrátka holý nesmysl. Kde by se vytvořila skořápka? Ptáci a další živočichové mají ústrojí přizpůsobené snášení vajec a navíc mají orgány vhodné k jejich produkci. A chlapec nejen, že nemá místo v těle, kde by vajíčko mohlo zrát, ale navíc nemá ani orgány, které by něco takového zajistili.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Neznámý a záhadný původ vajec

Proto tedy vystává otázka, jak se Akmalovi dostávají vejce do těla? Tato otázka zůstává záhadou. I přestože chlapec zůstal v nemocnici na sledování, doktoři z toho moc moudří nebyli. Pár vysvětlení by tu bylo, jak se mu tam dostávají, a jedno bylo horší jak druhé. Z nichž nejpravděpodobnějším je podezření, že mu vejce nejspíše ve spánku, někdo strká konečníkem dovnitř do těla. Hochův otec jakákoli obvinění a podezření rázně popřel. A nenalezly se žádné důkazy o podílu otce a ani nikoho jiného na této obrovské záhadě.

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství