Rodiče zaživa pohřbili svého sedmiletého syna. Chlapec nedokázal správně citovat z Bible

Jen těžko uvěřitelný případ se stal nedávno v USA. Sedmiletý chlapec byl svými opatrovníky pohřben zaživa kvůli své neznalosti Bible.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Něčemu podobnému se nechce ani věřit, přesto se to stalo. Dva opatrovníci se snažili „převychovat“ svěřená dvojčata tak brutálním způsobem, že jeden z chlapců jménem Ethan jejich metody nepřežil. Zemřel obzvláště trýznivě – pohřbený zaživa ve „vlastní sněhové rakvi“, jak později manželé Timothy a Tiny Hauschultzovi řekli znechuceným vyšetřovatelům. A co je horší – na mučení chlapce se podílel i jejich 15letý syn.

Smrti chlapce předcházelo týrání

Podle lékařských zpráv, které se později dostaly na veřejnost, zemřel malý chlapec v dubnu 2018. Příčinou smrti byla kombinace několika faktorů. Mimo jiné je jmenováno i podchlazení, poranění hlavy, břicha a hrudníku (lékař se zmiňuje o tupé síle) a také jedno zlomené žebro. Podle všeho oba opatrovníci chlapce zbili kvůli jeho nedostatečné znalosti Bible. Následně ho zaživa pohřbili do sněhové rakve, což byl jen poslední z mnoha ohavných trestů.


iZdroj fotografie: Pixabay

Tresty přicházely i za nejmenší prohřešky

Těm byl podrobován nejenom Ethan, ale i jeho bratr – dvojče. A to i za sebemenší prohřešek. Mimo jiné je Hauschultzovi nutili k tomu, aby každý den po dobu dvou hodin drželi v rukou extrémně těžkou dvacetikilogramovou kulatinu. A co je horší – do mučení dětí, jimž manžele Hauschultzovi dělali opatrovníky, se aktivně zapojoval i jejich vlastní 15letý syn. Podle pozdější zprávy vyšetřovatelů Ethana nejméně 100krát kopl a také ho bil.

V jiném případě se mu společně s ostatními členy rodiny procházel po těle, když ho předtím donutil lehnout si do louže hlavou dolů. Odtud tedy pocházejí všechna ta zranění, na která patolog poukazoval. A jaký příšerný skutek mohlo spáchat tak malé dítě, aby si vysloužilo takto neuvěřitelné tresty? Pokud se přesuneme zpět v čase k poslednímu bití a pohřbení zaživa, nechce se důvodu ani uvěřit. Chlapec se totiž za týden nedokázal naučit 13 veršů z Bible.


iZdroj fotografie: Pixabay

Vlastní matka žádá potrestání

Opravdu, tak „banální“ celý problém byl. Vlastně jen maličkost, přesto s fatálními následky. Největší trest si za něco tak neuvěřitelného odnesl Timothy, kterého policie obvinila z vraždy a násilí na dětech. Jeho manželka si vyslechla obvinění z neschopnosti zabránit ublížení na zdraví. A jejich syn? Na toho dopadlo obvinění z usmrcení z nedbalosti. Ke všemu se ještě vyjádřila vlastní matka obou chlapců – Andrea Everettová.

Ta svého malého syna viděla naposledy v nemocnici, kam byl převezen po vysvobození ze sněhového hrobu. K tomu však došlo příliš pozdě. Tehdy už neměl srdeční tep a jeho tělesná teplota se pohybovala na hranici 23 stupňů. Oživit se ho bohužel nepodařilo. „Chci pro svého syna spravedlnost a odpovědní lidé by měli skončit ve vězení na velmi dlouhou dobu,“ řekla zdrceně.

Zdroj: NewsTerm

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1326 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí