Česká „barbie“ Myslivcová riskovala život svého dítěte. Povinnost mít v autě pás ji zřejmě netrápí

Dominika Myslivcová nedávno zveřejnila video, na němž si během jízdy autem vesele cestuje bez zapnutého bezpečnostního pásu.

Dominika Myslivcová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Dominika Myslivcová (28) je česká blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Nechává si též přezdívat česká Barbie díky stylizaci do světově proslulé, ikonické panenky. Na sociálních sítích ji sleduje několik set tisíc lidí, konkrétně na YouTube kanálu má 273 000 sledujících a na Instagramu 334 000. Nedávno však zveřejnila video, které její fanoušky pořádně pobouřilo.

Na sociálních sítích je aktivní

Dominika je v současné době v sedmém měsíci těhotenství. Vysněné miminko čeká se svým partnerem Zdeňkem Chytilem (43) a již teď plní sociální sítě nejrůznějšími příspěvky o tom, co už má pro miminko nakoupeno nebo jak se bude chlapeček jmenovat. Jak však dokázalo poslední video, na bezpečnost svého dítěte přitom úplně nemyslí.

Dopustila se přestupku

Při jízdě autem natáčela video, jak se svým partnerem jedou na finále Miss Czech Republic. Tristní na celé situaci je především to, že v autě za jízdy seděla nepřipoutaná bezpečnostním pásem! „Jedeme na Miss, sice nevím, jestli tam tímto tempem dojedem, ale snad to stihneme,“ hlaholí vesele na videu, jakoby se vůbec nic nedělo.

Bezpečnost má až na druhém místě

Na fatální chybu ji neupozornil ani její partner, který seděl za volantem. Dominika tak svým neuváženým rozhodnutím riskovala hned dva životy najednou. Těhotné ženy mají stejnou povinnost poutat se během jízdy bezpečnostním pásem jako kdokoli jiný. Pokud by ji navíc při jízdě chytila policie, mohla by ve správním řízení dostat pokutu až 2 500 Kč.

V prodeji jsou též pásy navržené speciálně pro těhotné ženy, které pohodlně obepnou těhotenské břicho a zajišťují maximální bezpečí pro ženu a dítě. Takový však Dominika evidentně nevlastní. Snad si svůj zbytečný hazard uvědomí a během příští jízdy si místo zapnutí kamery na telefonu zapne bezpečnostní pás.

Co si myslíte o neuváženém činu Dominiky?

Zdroj: Blesk.cz
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články