Červencový horoskop pro všechna znamení. Mějte oči na šťopkách, blíží se k vám zásadní změny

Zjistěte, co vás čeká během prvního prázdninového měsíce. Pojistěte se proti nepříjemný událostem a naplno prožijte ty dobré.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Červenec je prvním prázdninovým měsícem. Zpravidla přináší spoustu romantiky, zážitků i radosti. Ovšem mnohdy nám nabídne i svou odvrácenou tvář. Přečtěte si, co na vás čeká a připravte se na všechny možné eventuality předem. Nic vás tak nemůže zaskočit a svou první polovinu prázdnin si užijete opravdu se vším všudy.

Berani se mohou těšit na romantiku a smyslnost

První tři červencové týdny na vás nenavalí žádné starosti ani problémy. Bez obav tedy můžete popustit uzdu svých touhám, dát prostor pro vznik vášnivých letních lásek apod. Rodinné záležitosti zůstanou bez poskvrnky a starší kostlivci trčící ze skříně budou konečně napraveni. A těšit se můžete i na lepší finanční situaci. Poslední červencový týden je pak vhodný k sebevzdělávání.

iZdroj fotografie: Pixabay

Býci mohou mít problémy v práci

Budujete kariéru? Pak na to v červci raději zapomeňte a stáhněte se trochu do pozadí, mohli byste totiž snadno až příliš napínat strunu. Manželský život se ponese ve znamení romantiky a smyslnosti a svobodní lidé se mohou po 22. červenci pokusit navázat nový vztah. Bez poskvrnky bude také zdraví, a pokud se chcete věnovat vzdělávacím aktivitám, pak směle do toho. Dařit se vám bude vše, na co sáhnete.

Blíženci možná zažijí problémy v rodině

Manželský život bude po celý červenec zalitý sluncem a ani se zdravým si nemusíte dělat starosti. Ovšem v okruhu širší rodiny už to platit nemusí. Dost možná vyjdou na povrch nějaké staré křivdy. Podnikatelé se mohou těšit na měsíc plný zisků. O něco hůře na tom budou běžní zaměstnanci. A pokud plánujete rozjet nějaký nový výdělečný projekt, v červenci na to raději zapomeňte.

iZdroj fotografie: Unsplash

Raci zažijí skvělý úvod prázdnin, pokud žijí v partnerském vztahu

Rakům naopak červenec nepřeje. Podržet je mohou jenom partnerské vztahy, naopak okruh širší rodiny bude pravděpodobně zasažen nějakou nepříjemnost, kterou nejhůře odnesou děti. Nezadaní mají šanci na nový vztah, pokud omezí svou agresivitu. V zaměstnání ani podnikání se vám však nejspíš příliš dařit nebude.

Lvi si užijí prázdniny se vším všudy

Planetám vévodí Mars, který je Lvům všeobecně příznivě nakloněn. Manželské páry se tak mohou těšit na měsíc plný spokojenosti, nezadaní pak dokáží využít příznivé konstelace hvězd v posledním červencovém týdnu. Ta totiž přeje novým vztahům. Rodinné záležitosti se nijak nepokazí a ani zhoršeného zdraví se nemusíte obávat. Příliš dobře na tom nebudou jen podnikatelé, naopak zaměstnanci se mohou utěšit na měsíc plný úspěchů.

iZdroj fotografie: Pixabay

Panny by měly v červenci co nejvíce cestovat

Chtěli byste si dopřát nějakou pořádnou dovolenou? Pak je vám červenec příznivě nakloněn. Manželské páry se mohou těšit na nové zážitky a svobodní na romantické vztahy. Zdraví bude sloužit skvěle, naopak záležitosti širší rodiny se nejspíš trochu pokazí. Na finance si nebudete muset stěžovat, jen pozor na překážky v kariéře. Vaši konkurenti totiž právě v červenci zákeřně vystrčí růžky.

Váhy se mohou těšit na romantický manželský život

První polovina prázdnin přeje romantice ve vztazích. Silná planeta Mars pak pomůže nezadaným Váhám získat partnery. Rodina ani zdraví nenaznačují žádné známky negativity a dařit se bude i podnikatelům, zaměstnancům a studentům. Váhy si tedy červenec všeobecně užijí naplno.

iZdroj fotografie: Unsplash

Štíři si užijí báječný odpočinek

Jestliže máte na tento měsíc naplánovanou dovolenou, pak jste udělali dobře. Červenec totiž podnikatelským aktivitám ani kariéře příliš nepřeje. Naopak dává šanci pošramoceným partnerským vztahům. A pokud dosud svou ideální polovičku nemáte, využijte sílícího vlivu Jupiteru a pusťte se do hledání. Zdraví vám také poslouží skvěle a dětští Štíři si prázdninové aktivity užijí se vším všudy.

Střelci by se měli připravit na kotrmelce v milostném životě

Zatímco nezadaní se mohou bez obav vrhnout vstříc milostným dobrodružstvím, partnerské vztahy Střelců nejspíš zažijí nepříjemný otřes. Dejte si také pozor na zdraví a vztahy v širší rodině. Hrozí vypadnutí dlouho schovávaných kostlivců ze skříně. Naopak podnikatelé i zaměstnanci se mohou těšit na měsíc plný úspěchů, a to po profesní i finanční stránce.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kozorohům se vyplatí zariskovat, zisky budou značné

Tomuto znamení první prázdninový měsíc doopravdy přeje. Nebojte se proto zapojit do společenských aktivit. Zdraví vám poslouží skvěle a rodinné vztahy se dokonale urovnají. Jen podnikatelé budou postaveni před nepříjemné výzvy. Pokud se však odhodlají zariskovat, sklidí nakonec jen a jen úspěch. Zahraniční cesty (ať už za dovolenou nebo za prací) pak budou spíše rizikové.

Vodnáři konečně najdou lásku

Vodnář je další znamení, kterému červencové postavení planet mimořádně přeje. Těšit se můžete na lásku i množství společenských aktivit. Zdraví vás nezazlobí a rodina vám bude dělat jen a jen radost. A budujete-li kariéru, naskytne se vám jedinečná příležitost k postupu. Jen podnikatelé by se raději měli připravit na horší časy.

iZdroj fotografie: Unsplash

Ryby budou mít léto trochu bouřlivé

Těšit se můžete zejména na bujný a nápaditý milostný život. Jen pozor na hádky, ty by nejvíce ovlivnily vaše děti. Po zdravotní stránce se sice možná rýsuje nějaký mráček, ale nemělo by jít o nic vážného. Kariéra se může rychle vypnout k nedobytným výšinám a posléze z nich opět spadnout, takže buďte připraveni. A s financemi to také bude jako na houpačce, nakonec však ze všeho vyváznete se ziskem.

Zdroj: Sunsigns

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články