Češi se pustili do Leoše Mareše: Běžná rodina si prý lístky na vystoupení Michala Nesvadby nemůže dovolit

Mareš se snaží obhájit ceny lístků na Nesvadbovu velkolepou show za každou cenu. Lidé se však přesto bouří.

Moderátor Leoš Mareš i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Český internet pobouřila záležitost ohledně ukončení působení Michala Nesvadby v populárním pořadu Kouzelná školka. Ten u této příležitosti naplánoval velkolepou show, která má být vhodná pro celou rodinu. Po uveřejnění ceny lístků však někteří uživatelé sociálních sítí vyjádřili nespokojenost. V tu chvíli přišel na scénu moderátor Leoš Mareš, který si vzal celou show pod svá křídla.

Ceny vstupného

Leoš Mareš zastává kromě role moderátora na stanici Evropa 2 také funkci podnikatelskou a producentskou. S hercem Michalem Nesvadbou se domluvili na spolupráci ohledně jeho plánované akce v O2 aréně. Už teď se však objevují problémy, které by mohly oslavu třiadvacetiletého působení v pořadu pro děti zhatit. Fanoušci se bouří proti cenám vstupenek.

Jeden z komentujících napsal k odpovídajícímu příspěvku na sociální síti: „Nezlobte se, je to drahý. Pro běžnou rodinu s dětma, pro které to primárně je, to prostě je velmi vysoká cena. Samoživitelé jsou úplně bez šance. Pak se ta rodina potřebuje někde najíst, napít, ale ceny občerstvení jsou vysoké taky. Dětem se fakt špatně vysvětluje, že jim radost nemůžete udělat, protože na to prostě nemáte.“

5 tisíc za VIP

Leoš Mareš se však za ceny vstupného a hlavní hvězdu postavil. Pro vysvětlení rozepsal do zvláštního příspěvku, jak se situace tedy má. Vstupenky jsou podle všeho rozděleny do tří kategorií. V té nejnižší vyjde dospělý na 990 korun, zatímco dítě na 690 korun. V prostředí stojí dospělý lístek 1490 a dítě 990 korun. V první kategorii vyjde lístek pro dospělého na 1990 korun a pro dítě na 1290 korun.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Kromě toho však existuje také speciální VIP vstupenka. Ta vyjde na neuvěřitelných 4990 korun. Zahrnuje navíc osobní setkání s Michalem Nesvadbou před a po celé show. VIP vstupenek je pouze 90. Mareš argumentuje také tím, že je celá akce velmi dobře umístěna hned u středové plochy celé O2 arény. Všude mají být nafukovadla, artisti, speciální světelné efekty a další perličky. Záleží, jestli to však návštěvníky přesvědčí.

Jak působí výše cen na vás?

Zdroj: leosmares
Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články