Mladá dívka čekala na klinice na potrat. Pak se stalo něco zcela nečekaného, co změnilo život všem přítomným

Žena si prošla těžkým životním obdobím. Otěhotněla. Její přítel ji však podváděl a následně ji opustil. Z toho důvodu se žena rozhodla pro potrat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mladá žena stála před těžkým rozhodnutím. Nechat si dítě a vychovávat ho sama nebo se dítěte vzdát. Ačkoli to nebylo vůbec jednoduché, rozhodla se pro potrat. Domnívala se, že se o malého tvorečka sama bez podpory životního partnera nedokáže postarat. Byla pak zatrpklá a smutná. Potrat ji však přišel jako jediné možné řešení.

Cítila se strašně sama

Mladá žena byla zklamaná, zatrpklá a cítila se velmi opuštěná, když v nemocnici čekala na zákrok. Lidé k ní přicházeli a odcházeli, někteří se i usmívali, přesto se její pocity neměnily. Polykala slzy. Nikdy si nepřišla osamělejší. Stále si nadávala, že si nevzala antikoncepční pilulky nebo se jinak nechránila. Čekala na zákrok, když ji následovala dívka mladší než byla sama.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Když vytáhla z peněženky průkaz, vypadl ji na podlahu citát z Bible. Dívka, která čekala na zákrok se na kus papíru na zemi zahleděla a řádky přečetla. Řádky proroka Ezaua říkali: „Neboj se, protože jsem s tebou. Neděs se, protože já jsem tvůj Bůh.“ Začala plakat a z nemocnice utekla. Neví proč to udělala. Nějak vnitřně cítila, že to musí udělat. Tížilo ji břemeno, které z ničeho nic bylo pryč.

Rozhodla se za dítě bojovat

Díky náhodě byla najednou mladá žena přesvědčená, že to všechno zvládne. Vždyť na to nebude sama. Navždy už budou dva. Ona a její dítě. Rozhodla se, že nemá právo rozhodovat o životě a smrti někoho jiného. Přes všechny překážky tedy pokračovala ve svém těhotenství, které si postupně více a více užívala. Ne nadarmo se říká, že jde o nejkrásnější období v životě ženy.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Po několika měsících porodila mladá žena zdravou a krásnou holčičku. Ačkoli si to z počátku nedokázala ani trochu představit, přiznala, že v současné době má pocit, že je ta nejšťastnější matka na Zemi. Vychovávat dítě bez partnera sice není procházka růžovou zahradou, všechny starosti však za ty nádherné okamžiky s malým zázrakem rozhodně stojí.

Zdroj: Transparency

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení