Celé vystoupení působilo vcelku obyčejně. Pak ale na pódium nastoupil početný hudební sbor a předvedl něco úchvatného

Účinkující skupina talentové soutěže si vymyslela zajímavý prvek, kterým okouzlila jak porotu, tak rozbouřené publikum. Za své vystoupení sklidila mohutný potlesk.

červeně osvětlené pódium i Zdroj fotografie: Piqsels
                   

Talentové soutěže bývají poměrně oblíbenou položkou na televizním programu všech věkových skupin. Výjimkou není ani soutěž, která nese název Británie má talent. Možná vám název připomíná její českou verzi Česko Slovensko má talent. Obě však fungují na stejném principu. Jedno velké pódium, čtyři známé osobnosti v roli porotců, oblíbení moderátoři a hromada zajímavých účinkujících.

Post nejpřísnějšího porotce

Program obvykle tvoří umělci, kteří se věnují různým profesím. Vystupují zde tanečníci, zpěváci, hudebníci, ale také komici a sportovci. Pokud pořad sledujete v televizi, tak před vystoupením shlédnete také krátký medailonek. Během tohoto krátkého videa se sympatickým názvem se daný soutěžící představí a uvede několik informací o své osobě. Kde žije, čemu se věnuje a co jej vedlo k účasti v soutěži talentů.

Stejně jako má česká verze svého obávaného porotce v podobě Jaroslava Slávika, tak Británie nijak nezaostává. V jejím případě je touto obávanou osobností Simon Cowell. Mezi soutěžícími a také na internetu má pověst nejpřísnějšího hodnotitele každého vystoupení. Sociální sítě jsou za ta léta vysílání pořadu přímo zahlceny videi, která zachycují jeho nelichotivé reakce a výroky.

Hudebníci došli na pódium

Z tohoto vystoupení však žádné takové video nevzejde. Porotci se usadili a v publiku bylo ztlumeno světlo. Na pódiu se objevil klavírista, který spustil svůj hudební projev. Výrazy hodnotitelů nebyly zrovna nadšené. Vlastně to pro účinkující nevypadalo vůbec dobře. Z nenadání se však k muži připojila žena hrající na housle. Najednou se celý rytmus skladby změnil a v publiku se postavilo několik osob s dalšími hudebními nástroji.

iZdroj fotografie: Piqsels

Diváci i porota poznali melodii slavné písně, jejíž autorem je zpěvák Freddie Mercury. Dav začal jásat. Všichni hudebníci rozmístění v sále postupně došli na pódium. Dohromady tvořili jeden velký hudební sbor. Na konci všichni přihlížející ve stoje tleskali. Celá porota při hodnocení chválou rozhodně nešetřila. Neměla také proč. Účinkující sbor prošel hladce do dalšího kola soutěže. Jejich talent posuďte sami.

Jak se vám vystoupení líbí?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články