5 znamení zvěrokruhu, která doslova odpuzují peníze. Zbohatnout jim brání jejich vlastnosti. Jste mezi nimi?

Někteří lidé věří, že peníze jsou zdrojem štěstí. Jiní naopak tvrdí, že si jej za ně nekoupíte. Podle nich má vše větší hodnotu než peníze.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Někteří lidé zbohatnou bez většího přičinění a jiní se mohou snažit sebevíc a stále budou jen chudí. Astrologové tvrdí, že vztah k penězům je vepsaný ve hvězdách. Existuje podle nich pět znamení zvěrokruhu, které v tomto směru nemají moc štěstí. Jde o osoby, kterých se peníze příliš nedrží. Mohou být šťastní a spokojení, pravděpodobně však nikdy nebudou bohatí.

Nebojí se riskovat

Střelci jsou známí tím, že se nebojí riskovat a chopit se kdejaké příležitosti. Přitom tito dobrodružní a odvážní jedinci pravděpodobně nezbohatnou. Dost možná je to tím, že se necítí efektivně v týmu a je pro ně tak těžší dosáhnout cílů, které si stanoví. Mnohem raději střelec své dobrodružství prožívá zcela sám. Pro podnikání je však vhodné obklopit se schopnými lidmi a důvěřovat jim. Nelze nést veškerou práci na svých bedrech zcela sám, obzvlášť v dnešní online době.


iZdroj fotografie: Pixabay

Podle Raků nemusí jít bohatství nutně ruku v ruce s vyděláváním dalších peněz. Raci měří úspěch ve správném plnění svých povinností než ve formě finančních odměn. Pro ně je totiž duchovní bohatství mnohem více než peníze. Dost možná je právě tento fakt důvod, že jejich peněženky občas zejí prázdnotou. Zato mají plné srdce a rádi se rozdávají. Zřejmě tedy nikdy nebudou oplývat miliony, ale ve své duši skrývají opravdu velké bohatství.

Zapomínají na skutečný svět

Ryby jsou snílci, kteří se noří hluboko do svých myšlenek. Jsou idealisté a romantici. Potřebují tak mnohem více, než jen hromadit peníze. Vzhledem k jejich povaze na ně často zapomínají. Překážkou ke zbohatnutí Vah jsou jejich charakteristické vlastnosti, kterými jsou spravedlnost a nerozhodnost. Čelit výzvám, riskovat, vzdát se všeho pro jednu věc? To je na ně příliš. Váhy jsou zkrátka málo odvážné na to, aby zbohatly.


iZdroj fotografie: Pixabay

Stejně nerozhodní jako Váhy bývají také Blíženci. Jsou sice upovídaní a často také velice atraktivní, málokdy však oplývají bohatstvím. Blíženci si totiž plně nevěří, a tak se bojí jít do risku. Právě tato jejich vlastnost často vede k opomenutí příležitosti v hodnotě zlata. Blíženci tak pravděpodobně také nebudou nikdy vlastnit miliony. Přesto mohou být šťastní jen s tím, co mají. A jaké znamení jste vy? Brání vám vaše povaha ve zbohatnutí?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 691 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná