Batole si stěžovalo na „příšery“ v ložnici. Rodiče díky tomu za zdí objevili včelí hnízdo

Původně rodiče nepřikládali velkou váhu tomu, co jim malá ratolest vykládá. Domnívali se, že má jen bujnou fantazii. Byli v šoku, když zjistili, že za zdí opravdu něco je.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Šokující odhalení čekalo na matku tří dětí, jejíž malá dcera si neustále stěžovala na příšery v ložnici. Zpočátku brala žena informace holčičky na lehkou váhu. Domnívala se, že batole má jen bujnou fantazii nebo se nechalo ovlivnit filmy s animovanými monstry a teď se bojí, že jedno z nich je schované ve skříni. Jenže stížnosti na příšery ve zdi se kupily. Holčička nakonec měla tak velký strach, že odmítala v pokoji spát. To matku přimělo začít pátrat.

Všude se rojily včely, bylo to jako v hororu

S manželem a třemi malými dětmi žije Ashley Massis Classová ve sto let starém domě. Když dcera začala poukazovat na příšery v jeho zdech, zlehčovala to. „Mysleli jsme si, že má na mysli příšery ve skříni. Uklidňovali jsme ji, ale marně. Později začala mít noční děsy. Vyšilovala, že ve svém pokoji nebude, a spala u nás v ložnici,“ cituje Ashley server People s tím, že jí vrtalo hlavou, co dcerku děsí, ale na nic podezřelého v domě nenarazila.

Při rekonstrukci domu objevil ve zdi včelí roj

Na konci dubna si v podkroví náhodně všimla několika včel. Zavolala na pomoc odborníka, který s pomocí termokamery odhalil něco skutečně děsivého. Ve stěnách domu přebývala obrovská kolonie včel, která byla soustředěná zejména u pokoje holčičky. Právě jejich bzučení považovala za příšeru. „Včelař vzal kladivo, aby se dostal do zdi, a najednou se všude vyrojily včely a po stěnách začal stékat med. Bylo to jako v hororu,“ popisuje zaskočená matka tří dětí.

Zkušeného odborníka velikost roje překvapila

Jen během prvního dne se podařilo včelaři odstranit 20 000 včel. Podle webu Mirror později objevil dalších 30 000 a nakonec našel královnu a přiměl ostatní včely, aby se odstěhovaly. „Říkal, že je to jedno z největších včelstev, které za svou 40letou kariéru viděl. Prostě 50 000 včel se v ložnici mé dcery rojilo jako blázen. Byla to noční můra. Všude byl med a lepilo to,“ sdělila Ashley s tím, že nakonec z domu odstranili přes 45 kilogramů medu.

@classashley What nighthmares are made of #bees #toddlersoftiktok #toddlers ♬ Oh No – Kreepa

Později si rodiče promluvili s batoletem, kterému nevěřili. „Řekli jsme dceři, že jsme ty příšery našli, že měla pravdu. Včelaři pak začala říkat lovec příšerek, což bylo úžasné. Podívat se zblízka na ten roj ale raději nešla,“ dodala Ashley. Dům vypadá, jako kdyby se tudy přehnalo tornádo. Manželé odhadují škody v přepočtu na zhruba půl milionu korun. Úklid a rekonstrukční práce potrvají prý nejméně ještě měsíc. Neuvěřitelný příběh sdílela Ashley na svém tiktokovém profilu, kde ho viděly miliony lidí.

Co říkáte na to, jak velký roj včel v domě přežíval?

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články