Andrea Bocelli zazpíval se synem slavnou píseň Eda Sheerana v italštině. Nezapomenutelný zážitek se stal hitem internetu

Zkuste si někdy pustit svou oblíbenou píseň v jiném jazyce. Možná vám bude znít ještě lépe stejně jako mnohým zní verze písně, kterou přezpíval Andrea Bocelli se synem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ve světě lidé zpívají v různých jazycích písně, které poté znějí jinak a občas i lépe než samotný originál. Díky tomu mají posluchači zajímavou možnost ji slyšet v odlišném provedení a třeba si i oblíbit verzi v cizím jazyce. Italský nevidomý tenorista Andrea Bocelli zazpíval se svým synem píseň, při které se chytali u srdce téměř všichni. Jejich duet byl v italštině a znělo to ještě více romanticky než verze v angličtině.

Andrea Bocelli se synem

Pro zpěváka Andrea Bocelliho a jeho syna Mattea Bocelliho není žádnou novinkou, když si spolu zazpívají. Už za sebou mají nazpívaný duet, který obletěl téměř celý svět. Jedná se o píseň s názvem Fall On Me, jež má na YouTube přes 94 milionů shlédnutí. Už u této písně se nachází hodně dojemných komentářů, protože lidé jsou vždy z jejich díla dojati. Matteovi je 24 let a je přesnou kopií svých rodičů. Ve svém životě se rozhodl pro kariéru hudebníka.

Píseň Eda Sheerana

Další společnou písní těchto dvou mužů je ta s názvem Perfect, jež nazpíval Ed Sheeran. Vyjadřuje v ní lásku ke své budoucí ženě, se kterou se zná od střední školy a znovu se dali dohromady v New Yorku. V roce 2017 byl díky ní Ed Sheeran ještě více populární a skladba se hojně prodávala. Jeho hit nahrál společně se smyčcovým orchestrem Matthew Sheeran (bratr Eda Sheerana). Posledním přáním jejich babičky před smrtí bylo to, aby své vnuky viděla spolupracovat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Když se do tohoto songu pustil i italský tenorista, lidé byli vcelku překvapeni, protože se jedná o moderní popovou píseň. Nazpíval ji se svým synem, který vypadá jako model a má výrazné italské rysy. Ze začátku ji Matteo zpívá v angličtině a je poznat, že některé prvky pochytil od otce, ale stále má vlastní styl. Další sloka je na jeho otci, který zpívá italsky. Po celou dobu hraje orchestr, díky němuž vše působí ještě více romanticky.

Dokonale okouzlili publikum

Duet působí dokonale a pohltí každého posluchače. Romantickou atmosféru a dojetí je navíc doplněno o krásnou výzdobu a osvětlení, jež je vidět na videu. Vše působí čistě a perfektně. Tato píseň se této dvojici náramně povedla a velice rychle se rozšířila na internetu. Lidé ji sdílí na sociálních sítích a sdílí své pocity, jež měli při jejím poslouchání a primárně se jedná o krásná slova.

Co si myslíte o jejich společném duetu?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla