Poznejte poselství, která vyřkli andělé pro všechna znamení zvěrokruhu. Které z nich si máte vzít dnes k srdci?

Tápete ve svém životě? Možná vám směr pomohou určit sami andělé. Pro každé znamení zvěrokruhu vyřkli poselství, které vám pomůže opět nastavit kurz vašeho života.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili, je pro pochopení vaší osobnosti a motivace klíčové. Ne nadarmo se mu proto věnuje spousta pozornosti. Pokud porozumíte svému znamení, snáze pochopíte i své vnitřní pochody a sami sebe. Protože tato cesta sebepoznání není nikdy jednoduchá, nabídli vám pomoc samotní andělé. Pro jednotlivá znamení vyřkli poselství, která vám pomohou navést život směrem, kterým chcete, a zároveň vás posunou v sebepoznání.

Vodní znamení by si měla cenit světa kolem sebe

Mezi vodní znamení patří Rak, Štír a Ryby. Rakům andělé radí otevřít oči a mysl, aby mohli dostatečně vnímat svět kolem nich. Není nic horšího, než orientace vašeho života pouze na materii, na peníze. Daleko důležitější jsou duchovní vazby, vnímání krásy okolo vás a pochopení celistvosti vašeho bytí. V opačném případě byste mohli ve stáří litovat promrhaného života, který jste strávili pouze honbou za několika málo penězi. Staňte se moudrými již dnes.


iZdroj fotografie: Pixabay

Lidé narození ve znamení Štíra získávají od andělů jasné poselství. Vše začíná u vás – zjistěte, proč jste moudří a tuto oblast rozvíjejte. Buďte tolerantnější a přestaňte soudit všechny okolo sebe, aniž byste znali jejich životy. Když budete sami čestní a vstřícní, získáte bohatý život, na který budete rádi vzpomínat.


iZdroj fotografie: Pixabay

Narodili jste se ve znamení Ryb? Ryby jsou dle andělů požehnané. Čím více ze sebe dávají, tím více dostávají nazpět. Nebojte se otevřít, mluvit, ptát se a věřit. Pro vás zázraky existují, a když jim uvěříte, stanou se. Ovšem nezapomínejte se radovat ze všedností života, jako je východ slunce, déšť, úsměv, pozdrav, pocit, když vám vítr rozcuchá vlasy. Jsou vzácné.

Vzdušná znamení by si měla dovolit odpočinout

Mezi tato znamení patří Blíženci, Váhy a Vodnář. K Blížencům andělé přicházejí s výzvou, aby si konečně uvědomili, že nemusí mít jasný cíl své cesty. Samotná cesta je totiž cílem, proto byste si měli užívat, že s každým krokem překračujete znovu a znovu pomyslnou cílovou čáru. Proto se nehoňte za věcmi, ale odpočiňte si a užijte si přítomnost, která je jen vaše.


iZdroj fotografie: Pixabay

Pro Váhy mají andělé hned několik dobrých rad. Tou nejdůležitější je nalezení vlastní hodnoty. Vy samotní jste totiž cenní a nikomu nedovolte tvrdit opak. Rovněž byste se neměli snažit intrikovat a spřádat složité plány na to, abyste něčeho dosáhli. Zkuste žít v pravdě. Je to osvobozující, až katarzické. Přijměte, že jsou věci, které neovlivníte a poznejte je.


iZdroj fotografie: Pixabay

Je vaším znamením Vodnář? Potom na nic neváhejte a připravte si čas jen pro sebe, čeká vás totiž důležitý úkol. Andělé vás nabádají k sebeuvědomění, k relaxaci, k harmonii. Proto se tiše posaďte a bez rušivých okolních vlivů nechte vše plynout – smějte se, plačte, spěte. Je to jen na vás. Důležité je, abyste si konečně dovolili prožít všechny emoce, které potlačujete. Jen tak naleznete vnitřní klid a spokojenost.

Zemská znamení by se měla soustředit na sebe

Býk, Panna a Kozoroh jsou trojice znamení, která se řadí mezi ta zemská. Pro Býky mají andělé jasný vzkaz – nedovolte nikomu, aby vás využíval. Uvědomte si, že jste samostatné bytosti, které dovedou být moudré. Na světě není nikdo, kdo by měl právo vám říkat, jaký život máte žít. Když se snažíte vyhovět přáním ostatních, často jste vyčerpaní, protože svoji energii plýtváte na věci, které vám nejdou od srdce.


iZdroj fotografie: Pixabay

Narodili jste se ve znamení Panny? Poselství, které mají andělé pro vás, je důležité. Svojí orientací na materii potlačujete duchovní potřeby. Osvoboďte je a poznejte život bez omezení. Nechte někoho, aby vás miloval a neuzavírejte se před city sami do sebe. Peníze nejsou to, co v hloubi duše chcete, ani to, co potřebujete.


iZdroj fotografie: Pixabay

Kozorozi by dle andělských slov měli polevit ve svém úsilí vše řídit. Svět tu byl i před vámi a bude i po vás. Vaše marná snaha vás proto od základu frustruje a vy se více a více odvracíte od spokojeného života. Nechte ostatní, ať si za sebe rozhodují sami, i kdyby to bylo dle vašeho úsudku chybně. Soustřeďte se na sebe, na váš život a jeho směr. Vydechněte a dovolte si být šťastní.

Ohnivá znamení by se měla oprostit od starostí

Mezi poslední trojici znamení – ohnivá znamení – patří Beran, Lev a Střelec. I pro vás si andělé připravili svá poselství. Beranům andělé radí, aby se přestali stresovat a neustále si dělat starosti. Kolem vás je plno požehnání, která jsou hodna pozornosti, avšak vám unikají. Své problémy snáze vyřešíte, pokud se o ně podělíte s bližními. Je před vámi překážka? Odstraňte ji, je to jednodušší, než si myslíte.


iZdroj fotografie: Pixabay

Andělské poselství pro Lvy je rovněž jednoznačné. Měli byste se více zaměřit na sebe a na to, co potřebujete nyní. Se všemi každodenními starostmi, kterým přikládáte větší váhu, než jakou mají, vám unikají důležité věci i malé radosti. Nechte někoho, aby vás miloval, a naučte se to i vy sami. Oprostěte se od touhy po materii, mohli byste také skončit ve zlatém vězení, opuštění a zoufalí.


iZdroj fotografie: Pixabay

Pro Střelce si andělé rovněž připravili několik slov. Vás vybízejí zejména k odpočinku. Není nutné stále něco vymýšlet, uskutečňovat, nebo pracovat. Vaše tělo i mysl potřebuje odpočinek. Neustálou činností sice utíkáte od vlastních pocitů a problémů, ale to nemusíte. Daleko více se vám uleví, když je přijmete a odpustíte si. Souhlasíte s poselstvím, které vám zanechali andělé?

Zdroj: Times of India, Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 768 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná