Nechala si amputovat nohu, aby zachránila své ještě nenarozené dítě. Tohle by každá matka neudělala

Žena se dostala do smutné, ale zároveň radostné situace, když se dozvěděla, že může zachránit buď svou nohu, nebo nenarozené dítě. Její rozhodnutí bylo rychlé a jasné.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V dnešní době se mnohdy stává, že se lidé rozhodnou mít dítě, ale nedaří se jim to. Žena po nějaké době začne být zklamaná, protože těhotenský test neukáže nikdy to, co by si společně se svým partnerem přála. Pár se radostnou událost dozví většinou v momentě, kdy to vůbec nečeká, a díky tomu se jedná o ještě větší překvapení. Tato žena se ale informaci o tom, že je těhotná, dozvěděla v opravdu špatnou chvíli.

Mladá žena měla dopravní nehodu

Většina dopravních nehod vzniká z toho důvodu, že řidiči nedávají pozor, nevěnují se řádně řízení nebo nedají přednost jinému autu/motorce. Některé nehody končí naštěstí pouze malým zraněním, ale jsou i takové, které jsou tragické a lidé kvůli nim mají doživotní následky, nebo zemřou. Tato žena jela se svým manželem na motorce a nevěnovala se jízdě. Její nepozornost způsobila to, že byla poté postavena před těžké rozhodnutí.

Kaitlin Coner (29 let) z Texasu jela se svým manželem za rodinou na návštěvu, ale po cestě je potkalo velké neštěstí. Další řidič vozu jim nedal přednost, strhl volant do strany a narazil do motorky, na níž jela Kaitlin společně s manželem. Později se ukázalo, že žena během jízdy psala SMS na telefonu, i když pouze jako spolujezdec, nemohla se držet tak pevně, jak by měla.

Kaitlin se dostala do nemocnice

Kaitlin si z nehody pamatuje, jak padala na zem, a jakmile dopadla, zkusila se posadit. U toho ale zjistila, že její kotník je celý přetočený dovnitř. Po převozu do nemocnice se Kaitlin od lékařů dozvěděla radostnou zprávu. V tu chvíli byla ve 4. měsíci těhotenství. Její radost jí ale nevydržela dlouho, protože se musela rozhodnout, jestli si nechá amputovat nohu, nebo zachrání své ještě nenarozené dítě. Lékaři nemohli ženu operovat, když byla těhotná, protože hrozilo poškození plodu nebo to, že by Kaitlin potratila.

iZdroj fotografie: S vědomím Caitlin Conner

Velice rychlé rozhodnutí

Kaitlin se nemusela rozhodovat dlouho, protože moc dobře věděla, co je pro ni důležitější. Ihned si zvolila dítě, protože věděla, že to má pro ni mnohem větší cenu. Podle Kaitlin ji její noha nedefinuje jako člověka, ale dítě ano. Jakmile se její dcerka narodila, učila se Kaitlin chodit s pomocí protézy. Moc dobře věděla, že to nebude jednoduché, ale za každou cenu bojovala, aby znovu mohla fungovat jako dříve. Chtěla se naučit chodit s protézou, aby mohla svou dceru chytit, když bude utíkat, a věnovat se jí naplno.

Jak byste se rozhodli vy na místě Kaitlin?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články