Agáta Hanychová se konečně ukázala bez make-upu a filtrů. Pod příspěvkem se strhla lavina komentářů

Agáta Hanychová zveřejnila fotografii se synem Kryšpínem, kterou pořídila během jejich společné procházky. Zmínila, že na sobě nemá žádný make-up.

Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Bulvární plátky a média v poslední době skloňují stále jedno a totéž jméno. Tím je Agáta Hanychová. Herečka, modelka a moderátorka přilévá do ohně mediální pozornosti svou sdílností. Stejný postoj řešení svých soukromých záležitostí zaujímá také Agátina matka a herečka Veronika Žilková. Ta před nedávnem oznámila světu rozpad svého manželství.

Třetí partner

Rozvod s Martinem Stropnickým neproběhl zrovna klidně. Manželé se prostřednictvím bulváru navzájem osočovali a obhajovali. Pozornost se nejedenkrát stočila také k jejich společné dceři Kordule Žilkové. Veronika Žilková několikrát obvinila Stropnického z nezájmu o dceru a také z nevěry. Ten se proti těmto obviněním několikrát ohradil a popřel je.

To Agáta vystřídala doposud celkově tři partnery. První z nich byl fotbalový hráč Mirek Dopita, se kterým má Agáta syna Kryšpína. Dopita však opustil Českou republiku kvůli exekucím. Následně se skrýval v zahraničí. Poté se Agáta provdala za herce Jakuba Prachaře, se kterým má dceru Miu. Tento vztah bohužel také nevydržel. Posledním a aktuálním partnerem se stal Jaromír Soukup.

Lavina komentářů

Poměrně kontroverzní oznámení o těhotenství následovalo již čtyři měsíce po začátku vztahu. Od té doby by se dalo říci, že přicházejí novinky o slavném páru snad každý den. Agáta je také aktivní na svých sociálních sítích, kde před třemi týdny zveřejnila fotografii se synem Kryšpínem, na které nemá žádný make-up. Pod tímto příspěvkem se strhla lavina pozitivních komentářů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Jeden z nich například zní: „Krásná jste! Mám radost, že vsázíte na přirozenost a nic si nepícháte do obličeje.“ Mimo jiné se však také objevily narážky na Agátin vztah s Jaromírem, jedna uživatelka vznesla dotaz: „Kolik tatínků ještě bude?“ Vypadá to, že modelka jakékoliv reakce a poznámky na svou osobu vůbec neřeší. V současnosti se těší na svého třetího potomka.

Jak se vám Agáta líbí bez make-upu?

Zdroj: Instagram
Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články