Měli v plánu adoptovat jedno dítě. Vše bylo jisté, poté obdrželi šokující telefonát z nemocnice. Ani v nejmenším takovou informaci neočekávali

Mladý pár měl v plánu adoptovat trojčata, aby si splnil svůj dlouholetý sen o početné rodině. Ovšem to, co se stalo pak, nikdo nečekal.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pro pár zamilovaných lidí je jednou z nejtěžších situací, která může nastat, když se snaží o dítě, ale nedaří se jim. Pokud je jejich cíl a sen mít velkou a milující rodinu, pak jsou takovéto okolnosti naprosto zdrcující. Ovšem naštěstí v dnešní době už je nespočet způsobů, jak otěhotnění buďto trochu napomoct nebo miminko adoptovat. Na světě je spousta ať už sirotků či nechtěných dětí, které čekají na domov. Proto se pro tuto možnost rozhodl i Andy se Sarah.

Adopce se ukázala jako správná cesta

Po mnoha a mnoha pokusech se nakonec pár Andyho a Sarah rozhodl pro adopci. Avšak tím to ještě všechno vyřešené nebylo. Dále bylo potřeba vyhledat těhotnou ženu, která se ještě necítí na dítě, ale zároveň ho nechce potratit. Za určitý čas se jim však právě takovou dívku podařilo najít. Hned po prvním rozhovoru bylo jasné, že si všichni tři perfektně rozumí, proto se i rychle dohodli.


iZdroj fotografie: Depositphotos

A to tak, že pár pomůže dívce v době těhotenství, jak jen bude moct. Když však Sarah budoucí matku vedla na první ultrazvukové vyšetření, neměla ani ponětí, jaké překvapení ji tam čeká. Mladá žena už dychtivě vyhlížela moment, kdy poprvé spatří své budoucí dítě. Překvapivě však doktor nespatřil na přístroji jen jedno, ale rovnou tři. Tohle byl sice velký zvrat, avšak pár si přál velkou rodinu, tudíž by si to tímto splnil.

Místo jednoho tři nečekaní přírůstci do rodiny

Zpráva o trojčatech by byla možná pro některé znepokojující, ovšem tento pár na takovou příležitost čekal už několik let. Děti se nakonec narodily o dva měsíce dříve a vážily méně než kilogram. Proto byly umístěny na jednotku intenzivní péče pro předčasně narozené. Za určitou dobu však již bylo jisté, že jsou v pořádku a bez problému tuhle situaci přežijí. Jména pro ně byla už rozhodnutá dlouho předem.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Trojčata pojmenovali Joel, Elizbeth a Hannah. Dříve než se však novopečení rodiče stihli dětí nabažit, už po necelém týdnu Sarah poznala, že s ní není něco v pořádku. Nevolnost pociťovala čím dál tím častěji. Její zdravotní stav jim nedal chvíli klidu, když se v nejbližší době měla začít starat o rovnou tři miminka. Lékař ji proto v nemocnici okamžitě poslal na vyšetření ultrazvukem.

Překvapivá příčina komplikací zdravotního stavu Sarah

Pár byl nervózní a nedočkavě očekával výsledky vyšetření. Ovšem důvod nevolností ženy byl doktorovi okamžitě jasný. Hned jí sdělil tu šťastnou zprávu, že se už o sebe nemusí bát, ale je naopak čas slavit, protože je těhotná. Teď si už rodiče nemohli stěžovat na nic, splnil se jim dlouholetý sen o velké rodině. Takhle si to přáli a byli nadmíru vděční za to, že budou mít i vlastní dítě.


iZdroj fotografie: Depositphotos

O pár měsíců později však přišel další zvrat. Trojčata byla v té chvíli už v pořádku doma. Sarah šla, jako už několikrát, na rutinní ultrazvukovou kontrolu. Jako kdyby v poslední době pár zažil málo překvapení, tak i tentokrát se to bez něj neobešlo. Jelikož Sarah nebyla těhotná jen s jedním, ale rovnou dvěma dětmi. A za pár měsíců už doma nepobíhaly jen 3 děti, ale dokonce 5. Ještě půl roku nazpět byl pár zoufalý a bezradný, nyní si však užívají své vysněné velké rodiny.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (79%) 865 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte