Malého Péťu neustále zesměšňovali jeho adoptivní rodiče. Jednou v domě našel dopisy, které zažehly plamen naděje

Chlapec byl svými adoptivními rodiči neustále zesměšňován a týrán. Myslel si, že to bude muset vydržet navždy, ale pak našel zajímavé dopisy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když byl Peterovi pouhý rok, opustili ho jeho rodiče v sirotčinci kvůli špatným životním podmínkám. Byli velmi zadluženi a nemohli Petra vychovávat v bezpečném a pohodlném prostředí. Mezitím tu ale byli Taylor a Amanda, kteří velmi chtěli založit rodinu. Když jim bylo 28 let, několik lékařů jim řeklo, že pro ně bude velmi obtížné mít děti. A tak se vlastně poznali s malým Peterem.Byli z něj nadšení

Ve stejný rok se Taylor a Amanda rozhodli, že chtějí adoptovat dítě. Když Petera poprvé uviděli, nevěřili svým očím. Peter byl totiž opravdu velmi roztomilý. Tehdy mu byly čtyři roky, byl to blonďatý chlapeček s krásnýma oříškově hnědýma očima. Už v tu chvíli si byli jisti, že si ho chtějí adoptovat, že toto je jejich syn.

Od toho dne pracovali na tom, aby se Peter oficiálně stal součástí jejich rodiny. A to se nakonec i podařilo. Peter se zpočátku cítil milován. Byl středem pozornosti svých nových rodičů a často ho vzali ven do parku nebo do nákupního centra, aby se jako rodina najedli něčeho velmi dobrého. To vše se ale změnilo o pár let později, když Amanda a Taylor zázračně počali děti.

Narodila se dvojčata

Když bylo Petrovi šest, vrátil se domů ze školy a spěchal obejmout svou maminku. Jeho otec ho ale odstrčil a řekl mu, že by mohl matce ublížit, protože v bříšku nosí dítě. Také mu řekl, že jestli se mu něco stane, bude za to moci on. Otcův výhružný tón Peterovi nevadil, protože byl nadšený z příchodu svých sourozenců a myslel si, že spolu budou vyrůstat. Vždycky si přál sourozence.


iZdroj fotografie: Depositphotos

A proto se začal chovat naprosto vzorně. Dělal domácí úkoly sám, dojídal jídlo a držel se svým rodičům z cesty. O devět měsíců později jeho matka porodila dvojčata. Petra nechali u souseda, když se dva týdny starali o dvojčata v nemocnici, protože se narodila předčasně. Každý den se ptal, kdy už se jeho rodiče vrátí a sousedka mu říkala, že už to nebude dlouho trvat. Také ho ujišťovala, že bude dobrým bratrem.

Začali se k němu chovat hrubě

O pár minut později se objevilo žluté taxi a Taylor vystoupil jako první. Peter vzrušeně vyběhl do garáže, aby ho pozdravil. Byl velmi nadšený, ale jeho otec ho ihned odbyl. Mít vlastní děti úplně změnilo způsob, jakým se k Petrovi chovali. Také už neměli dostatek peněz, protože vše museli kupovat dvakrát. V důsledku toho museli mnoho věcí omezit. Peter byl požádán, aby snídal a obědval ve škole, a nedostával žádné svačiny.

Také se nemohl dívat na televizi a musel zůstávat ve svém pokoji. Tak to pokračovalo celé roky a mu pomalu začalo docházet, že je to kvůli tomu, že je adoptovaný. Když jednou chtěl vzít svého kamaráda na večeři, řekla mu Amanda, že už tak za něj utrácí peníze a že si nikoho zvát nesmí. Neustále ho s Taylorem ponižovali a on nevěděl, čím si to zasloužil.

Našel záhadný dopis

Hned druhý den přišel ze školy domů a viděl své dva sourozence, jak třídí poštu. Jeho sestra u podala dopis, který byl určen jemu. V dopise stálo: „Petere, miláčku, čekali jsme, jestli se nám ozveš…“ V tu dobu ale vytrhla Amanda dopis z rukou Petera. Ale Peterovi to nedalo a prohledal celý dům, jestli náhodou nenajde ještě nějaký dopis. Po několika minutách hledání je nakonec našel v krabici pod postelí.

A bylo jich víc než dost. Tyto dopisy mu psali jeho praví rodiče a Amanda s Taylorem je před ním skrývali. A od té doby už to šlo všechno rychle. V jednom z dopisů bylo napsáno číslo na Peterovu pravou matku a tak se rozhodl, že tam zavolá. Sešli se a Peter se opět cítil milován. Amanda si sice nepřála, aby šel Peter za jeho rodiči a chtěla od nich peníze, ale nebylo jí to nic platné. Peter je teď konečně opravdu spokojený.

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Velkolepý trik hotelových uklízeček, který neoblíbenou činnost zkrátí na pětinu času. Jak na dlaždice a špinavý dřez?
Události247.cz
Každý desátý pohořel u maturity z češtiny. Výsledky zkoušek jsou letos horší než loni
JakZdravě.cz
Místo vyčerpávající diety opakujte 5 klidových cviků. Nejenže budou mizet kilogramy – také se skvěle zrelaxujete
VědaŽivě.cz
Jak byli léčeni naši předkové před 200 lety: Kouření, tabák v oku, lampový olej a další podivné praktiky