7 let po menopauze otěhotněla. Původně si myslela, že má rakovinu

Která z Vás by po menopauze, která trvá již tolik let, pochopila, že otěhotněla? Strach ze zákeřné nemoci vystřídala radost z velmi překvapivého těhotenství.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Britka Tess si prožila se svým manželem mnohá trápení. Moc si přáli miminko, jenže Tess se nedařilo otěhotnět. Dlouhou dobu absolvovala nejrůznější lékařská vyšetření, až nakonec byla v jejích 40 letech diagnostikovaná předčasná menopauza. Šance mít jednou vlastní dítě tak byla ztracena. Místo léků, které by Tess pomohly otěhotněn, tedy začala brát ty na zmírnění menopauzy. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Byla to pro Testu smutná zpráva

Chvíli to vypadalo, že léky zabírají. Poté Tess začaly trápit bolesti břicha, pocit nafouklého břicha, cítila se unavená a velmi vyčerpaná. Lékaři měli podezření na rakovinu vaječníků, proto Tess poslali na vyšetření. To, co vyšetření odhalilo, změnilo manželskému páru celý život. Místo rakoviny vaječníků se ukázalo, že je Tess těhotná. Obavy a strach o vlastní život tak vystřídala obrovská radost ze splněného snu, z očekávání narození miminka, v které už ani jeden z manželů nedoufal. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Těhotenství, nebo rakovina?

Z podezření na rakovinu vaječníků se vyklubalo těhotenství

Vyděšená Tess podstoupila vyšetření, které mělo, jak ji lékaři připravovali, potvrdit rakovinu vaječníků. Z rakoviny vaječníků však nakonec sešlo a ultrazvuk potvrdil velmi dlouho vysněné těhotenství a očekávaný příchod miminka.

Když lékař otočil monitor ultrazvuku směrem k Tesse, aby se mohla místo na rakovinu vaječníku podívat na začínající vývoj jejího miminka, nemohla tomu uvěřit. Velmi dlouho trvalo, než s manželem oné radostné skutečnosti byli schopní uvěřit. Po všech těch problémech, po nekonečných pokusech otěhotnět, po odhalení předčasné menopauzy i po podezření na rakovinu vaječníků se Tesse nakonec podařilo otěhotnět.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Už si myslela, že neotěhotní

Díky lékům na oddálení předčasné menopauzy se po sedmi letech předčasné menopauzy Tesse podařilo ve svých téměř 50 letech otěhotnět. Na svět po devíti měsících nedočkavého očekávání přišla vymodlená krásná a zdravá holčička, která nyní dělá svým rodičům radost. Šance na otěhotnění byla téměř nulová, i přes to se ale Tesse a jejímu manželovi narodila nádherná dcerka.

iZdroj fotografie: Pixabay
Narodila se nádherné dcerka
Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články