20letá dívka předstírá, že jí je 5 let. Její přítel jí dává dudlík a chodí s ní do dětského koutku, prý je to normální

Tato mladá žena žije v představě, že je stále 5letá holčička. Bydlí s přítelem, kterému to připadá zcela normální a podporuje ji.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Když vstoupíte do bytu Johnnyho a dívky jménem Max, určitě vás zarazí množství hraček a plyšových zvířat. Není divu, tato žena si totiž myslí, že jí je pořád 5 let, a také se podle toho chová a obléká. Johnnymu to vůbec nevadí, a tak navzdory tomu všemu vedou poměrně normální vztah. Ke svému příteli se chová jako ke svému otci. Podle něj je to normální, jsou takto šťastní.

Jde prý jen o jiný způsob života

Johnny a Max se shodují, že tato jejich podivná zábava není žádný fetiš se sexuálním podtextem, ale prostě jen trochu odlišný styl života, než jaký vedou ostatní lidé. Max říká Johnnymu tati a on jí na oplátku dává dudlík a někdy ji i krmí. Max je sice dospělá a psychicky údajně zcela zdravá, nikdy ale nechce dospět a touží zůstat malou holčičkou.

Vše má svá pravidla

Stejně jako u malých dětí, i denní rutina Max má svá pravidla. Johnny jí zakazuje mluvit sprostě nebo neslušně s jejím „tátou“, vyžaduje, aby chodila brzy spát a neodmlouvala. Když dívka nedodrží některý Johnnyho příkaz, musí jít za trest do kouta nebo po obědě nedostane svou oblíbenou sladkost. Většina dětí by Max záviděla také její sbírku hraček.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Miluje odpolední spánek

Nejoblíbenější částí dne je pro Max jednoznačně odpolední spánek. Poté nejraději chodí s Johnnym do parku, kde si hraje na hřišti jako malá holčička. Když se stmívá a přichází čas jít spát, Johnny jí každý večer předčítá pohádky z obrázkové knížky, aby se jí dobře usínalo. Max je prostě Johnnyho malou princeznou, o kterou se s láskou stará.

Umí vést i normální život

Max ale přiznává, že když je to potřeba, umí z role pětileté holčičky na chvíli vypadnout. Stejně jako jiní dospělí, i ona musí splácet účty a chodit mezi ostatní lidi do města, proto si vyndá dudlík z pusy, převleče se a chová se jako normální žena. Dvojice prý dobře ví, kde jsou hranice, a mají pro své zvláštní role pevně nastavená pravidla.

Co říkáte na životní postoj této dívky?

Zdroj: LeonLush
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články