20letá dívka předstírá, že jí je 5 let. Její přítel jí dává dudlík a chodí s ní do dětského koutku, prý je to normální

Tato mladá žena žije v představě, že je stále 5letá holčička. Bydlí s přítelem, kterému to připadá zcela normální a podporuje ji.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Když vstoupíte do bytu Johnnyho a dívky jménem Max, určitě vás zarazí množství hraček a plyšových zvířat. Není divu, tato žena si totiž myslí, že jí je pořád 5 let, a také se podle toho chová a obléká. Johnnymu to vůbec nevadí, a tak navzdory tomu všemu vedou poměrně normální vztah. Ke svému příteli se chová jako ke svému otci. Podle něj je to normální, jsou takto šťastní.

Jde prý jen o jiný způsob života

Johnny a Max se shodují, že tato jejich podivná zábava není žádný fetiš se sexuálním podtextem, ale prostě jen trochu odlišný styl života, než jaký vedou ostatní lidé. Max říká Johnnymu tati a on jí na oplátku dává dudlík a někdy ji i krmí. Max je sice dospělá a psychicky údajně zcela zdravá, nikdy ale nechce dospět a touží zůstat malou holčičkou.

Vše má svá pravidla

Stejně jako u malých dětí, i denní rutina Max má svá pravidla. Johnny jí zakazuje mluvit sprostě nebo neslušně s jejím „tátou“, vyžaduje, aby chodila brzy spát a neodmlouvala. Když dívka nedodrží některý Johnnyho příkaz, musí jít za trest do kouta nebo po obědě nedostane svou oblíbenou sladkost. Většina dětí by Max záviděla také její sbírku hraček.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Miluje odpolední spánek

Nejoblíbenější částí dne je pro Max jednoznačně odpolední spánek. Poté nejraději chodí s Johnnym do parku, kde si hraje na hřišti jako malá holčička. Když se stmívá a přichází čas jít spát, Johnny jí každý večer předčítá pohádky z obrázkové knížky, aby se jí dobře usínalo. Max je prostě Johnnyho malou princeznou, o kterou se s láskou stará.

Umí vést i normální život

Max ale přiznává, že když je to potřeba, umí z role pětileté holčičky na chvíli vypadnout. Stejně jako jiní dospělí, i ona musí splácet účty a chodit mezi ostatní lidi do města, proto si vyndá dudlík z pusy, převleče se a chová se jako normální žena. Dvojice prý dobře ví, kde jsou hranice, a mají pro své zvláštní role pevně nastavená pravidla.

Co říkáte na životní postoj této dívky?

Zdroj: LeonLush
Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Luštěniny ani kyselé zelí nemusí nadýmat. Klíč je ve správné přípravě
Události247.cz
Události247.cz
Špatná zpráva pro Putina: Tisíce Rusů si dobrovolně volají s Ukrajinci a prosí je o pomoc
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Babská rada nad zlato: Nápoj se skořicí a zázvorem pročistí střeva během 3 dnů. Kromě toho začne ubývat tuku na břiše
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč je ženám pořád zima? Pro zimomřivost je více předpokladů, problém spočívá v hormonech