Náctiletý chlapec ohromil celou halu legendární písní od skupiny Queen. Freddie Mercury vstal z mrtvých, porota neměla slov

Letošní ročník Amerika má talent navštívil i Dylan Zangwill, jenž si chtěl splnit svůj životní sen stát se zpěvákem. Sebevědomý mladík má o životním povolání jasno.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jak je známo, děti se rychle učí. Některému jde více kreslení, jinému matematika a nebo třeba zpěv či hra na klavír. Každý rodič pozná u svého dítěte, v čem vyniká, a snaží se jej v tom podpořit. Mladý Dylan zbožňuje zpěv, který předvedl v talentové soutěži před porotou a plným sálem přihlížejících. O jeho neuvěřitelném vystoupení se píše po celém světě. 

Sebevědomý mladík před porotou

Již když Dylan přicházel, vypadal velice sebevědomě a spokojeně. Poté prozradil, že bude zpívat a také hrát na klavír. Klidný přístup zaujal Howieho, Heidi, Sofii i Simona. Jeden z porotců Simon neváhal a zeptal se Dylana na jeho dosavadní situaci ve škole. Dylan ovšem odpověděl, že o své osobě nerad hovoří a raději poslouchá práci ostatních lidí. Následně prozradil, že si vybral píseň od Queen – Somebody to love.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Porotce výběr písně překvapil. Je složitá a má spoustu vysokých, ale i nízkých tónů, které mohou být i pro dospělého a zkušeného zpěváka složité. Dylan se ale odvážil a zazpíval píseň Freddieho Mercuryho ve stylu evangelia, ve které se rockový zpěvák ptá, zda mu někdo může najít někoho, koho by miloval. Tato píseň rozhodně není pro nikoho jednoduchá. 

Pár slov o Dylanovi

Po poslechnutí této dechberoucí hudby jistě nikdo z vás ani na minutu nebude pochybovat, že Dylan Zangwill porotu převelice zaujal. Jeho zpěv je silný a hra na klavír má dokonalou hloubku. Dylan pochází z Extonu v Pensylvánii a hraje nejen na klávesy, ale i na kytaru. Dokáže také psát své písně. Uvedl, že jeho nejoblíbenější zpěváci, kteří jej inspirují, jsou David Bowie, Greta Van Fleet a The Beatles. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Otec prozradil, že malý Dylan zpíval okamžitě, jakmile se naučil mluvit. Svou první kytaru dostal na Vánoce a za několik měsíců se naučil všechny hlavní i vedlejší akordy a v jedenácti letech připravil vánoční večírek. Po jeho vystoupení v soutěži byli porotci bez dechu. Sklidil úspěch nejen mezi nimi, ale i od publika, které svou spokojenost vyjádřilo bouřlivým potleskem. Tatínek Dylana prozradil, že je na něj nesmírně hrdý a bude ho podporovat, aby se dál ve zpěvu rozvíjel. 

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články