Hyperaktivní 11letá dívka s autismem zazpívala překrásnou verzi písně Hallelujah. Její hlas porotě i divákům vyrazil dech

Mnoho lidí si v dětství neuvědomí, že mají k něčemu talent a objevují to až jako dospělí. To se ovšem nedá říct o Kaylee Rogers, která již v tak mladém věku ví, co je ten její talent.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Existuje televizní pořad jménem „Little Big Shots“, který hledá mladé dětské talenty a následně jim dává příležitost se v pořadu zviditelnit. Děti se zde mohou společně seznámit a při pohovoru s Stevem Harveyem následně dostávají šanci odhalit světu svou osobnost a to, kým skutečně jsou. Tento pořad koprodukují také Steve a Ellen DeGeneres. Talent dětí není nijak omezen, a tak už v pořadu krom zpěváků byli také tanečníci, atleti či malí specialisti na bojová umění.

Její hlas všem vyrazil dech

Právě v tomto pořadu dostala šanci na ukázání svého talentu i 11letá ky, která se zde rozhodla předvést svůj ohromný hlas. Její hlas není speciální jen tím, že umí krásně trefit tóniny a je čistý. Liší se hlavně tím, že přes Kayleen mladý věk zní, jako by zpívala dospělá žena. Objevila se ve třetí epizodě třetí série Little Big Shots, a to konkrétně v dílu s názvem „Eggcellent Eggsperiment“.

iZdroj fotografie: Freepik

Své vystoupení začala s písní „Hallelujah“ a znělo to naprosto úžasně. Mnoho dětí tuto píseň již krásně ztvárnilo, ale svým výjimečným hlasem z toho Kaylee udělala naprosto jedinečný zážitek. Při jejím zpěvu se ne jednomu posluchači udělala husí kůže. Jakmile odzpívala první sloku písně, tak se k ní přidala i hudební skupina Pentatonix a tím se celé vystoupení posunulo ještě o jeden level výše, i když by nikoho nenapadlo, že to je ještě možné.

Kaylee je statečnější, než by se na první pohled mohlo zdát

Možná si říkáte, že víc už to ani nejde, ale celé toto vystoupení je o to víc speciální díky jedné další věci. Kaylee měla ještě tři roky velký problém vůbec mluvit s lidmi, natož aby před nimi vystupovala. Mladá dívka totiž trpí ADHD (což je porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou) a autismem. Slečna navštěvuje speciální školu v Severním Irsku jménem „Killard House“. Kaylee se zde poprvé proslavila videem z vánočního školního koncertu, kde zpívala píseň Leonarda Cohena.

iZdroj fotografie: Freepik

Toto video mělo za jediný den přes 100 000 zhlédnutí. Ovšem aktuální video, kde zpívá s Pentatonix přesáhlo na facebooku hranici hranici 12 000 000 zhlédnutí a téměř 3 000 sdílení. Stala se z ní senzace internetu. Sám ředitel školy Colin Millar o Kaylee promluvil. „Vždy to je velmi tichá dívka, ale jakmile začne zpívat, tak se najednou otevře.“ řekl.

Zdroj: Seeitlive

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články