Dýcháním k vysněné postavě? Čtyři super snadné způsoby, jak se zbavit kil navíc bez cvičení a hladovění

Trávit hodiny v posilovně a držet drastické diety může být někdy až nebezpečné. Existují ale i pohodlnější metody, jak se kil navíc jednoduše zbavit.

i Zdroj fotografie: Getty Images
                   

Někdy je velmi obtížné se zbavit přebytečných kil. Nejlepší by bylo, kdyby se ta kila někam vytratila sama. Nejen ženy, ale i muži většinou vyhledávají způsoby, jak snadno, nebo dokonce rychle zhubnout. Různé diety, lekce cvičení a hodiny v posilovně jsou sice také efektivní, ale zhubnout se dá i mnohem pohodlnějším způsobem.

1. Posilování dýcháním

Posilování dýcháním je skvělý způsob, jak posílit břišní svaly. Cvičit vlastně můžete kdykoliv a kdekoliv a nepotřebujete k tomu žádné pomůcky. Vyzkoušet si to můžete třeba při cestě domů autobusem, večer u televize nebo v kanceláři při práci. Při dýchání je důležité nedýchat hrudníkem, ale zapojit celé břicho. Dýchejte pomalu a pravidelně. Nadechněte se a vydechněte alespoň dvacetkrát, poté chvíli počkejte a celé opakujte.

iZdroj fotografie: Pexels

2. Vědomé zatínání svalů

Stejně tak jako dýchání můžete toto cvičení provádět například i doma u televize. Stačí, když budete vědomě zatínat břišní svaly. Stejně tak můžete zatínat například i svaly hýžďové nebo lýtkové. Cvik je možné provádět průběžně po celý den, kdykoliv si vzpomenete.

3. Střídání teploty vody ve sprše

Střídání teploty vody při sprchování vás nejenže dokáže zbavit nadváhy, předcházíte tak i různým onemocněním. Otužování je velmi zdravé. Pomůže vám i v boji s celulitidou. Poté, co se omyjete, zapněte studenou vodu a následně zase teplou. Existuje však i několik nežádoucích účinků, proto je nutné začít s otužováním pomalu.

iZdroj fotografie: Pexels

4. Masáží v boji s tukem

Při boji s přebytečným tukem vám může pomoct například baňkování nebo štípání. Masáže odbourávají tukové zásoby a zlepšují prokrvení. Některé druhy masáží můžete provádět sami doma nebo vyhledat specialistu. Masáž by měla být prováděna pečlivě a systematicky. V obchodech jsou k dostání i různé masážní pomůcky, které vám to usnadní.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Při výběru diety někteří často chybují a vybírají ty méně nevhodné a drastické. Někdy ale postačí jen několik malých změn, které jsou nenásilné a postupně vám pomůžou vybudovat svaly, zbavit se přebytečného tuku, a dokonce i celulitidy.

Zkoušeli jste už někdy nějaký cvik, který se dá dělat při běžných činnostech během dne?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt