Extrémně vyhlížející žena ukázala svou pravou tvář, stala se z ní skutečná královna krásy. Neuvěřitelná proměna vyrazí dech

Navzdory očekávání společnosti pětadvacetiletá Shanny netouží po dívčím vzhledu ani obdivných pohledech okolí. Její styl je extrémní, avšak její proměna také.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Shanny Webb
                   

Extrémní vzhled, kterým se pětadvacetiletá Shanny pyšní, je součástí tzv. gotické subkultury, která vznikla počátkem 80. let minulého století. Jejími výchozími styly byly punk a postpunk. Vzhled vyznavačů této subkultury je často velmi extravagantní a zahrnuje silné a výrazné líčení, tetování, piercingy a specifický styl oblékání. Shanny toto splňuje „na jedničku“. O to větší šok zažila, když se na pár chvil proměnila v nefalšovanou princeznu.Inspirací v oblékání jí je posednutí démonem

Mladá pětadvacetiletá žena, která se odhodlala k zajímavému experimentu, žije v Brightonu (Velká Británie) a do stylu gotického metalu (jinak také gothic metalu či goth metalu) se stylizuje již dlouhou dobu. Inspirací pro její vzhled jí jsou různá posednutí démony, která studuje v televizi či na internetu. Jiným zdrojem inspirace je pro ni gothic nu metal. Během života si našla svůj unikátní styl, který přitahuje oči nespočtu zvědavců.


iZdroj fotografie: Se souhlasem Shanny Webb

Nejvíce zvídavých pohledů se Shanně Webb dostává na ulici. Lidi mívají občas tendence na ni pokřikovat či k ní mají nepatřičné poznámky. To vše nicméně pramení jen z prvního dojmu, který Shanna zanechává – na většinu lidí působí jako někdo, kdo nutně musí být nepřátelský, konfliktní a nezdvořilý. Opak je však pravdou, Shanna sama se považuje za přátelskou, vstřícnou a poměrně zábavnou ženu.

Proměna z jednoho extrému do druhého

Na svém těle udělala Shanna řadu úprav. Celkem se pyšní dvaceti tetováními, deseti piercingy a roztaženými ušními dírkami na neuvěřitelných 42 milimetrů. Ostatní doplňky – démonické kontaktní čočky, extravagantní oblečení, obuv a účes pomáhají dokreslit celkový dojem. Ačkoliv je se svým vzhledem Shanna spokojená, rozhodla se vyzkoušet radikální proměnu. S pomocí profesionální vizážistky se proměnila v princeznu.


iZdroj fotografie: Se souhlasem Shanny Webb

Proměna samotná trvala několik hodin, zejména proto, že bylo nutné zakrýt Shannina viditelná tetování. Mladá žena rovněž musela sundat náušnice, kontaktní čočky, piercingy a další šperky. Vizážistka Shannu nalíčila – použila růžové oční stíny, nalepovací řasy a lehký make-up. Aby byla proměna dokonalá, nalakovala jí i nehty. Shanna se následně převlékla do nebesky modrých šatů, nazula si vysoké podpatky a přes své vlasy přehodila paruku.

Jakmile se následně uviděla v zrcadle, doslova oněměla úžasem (nebo možná úlekem). Před ní stál úplně jiný člověk. Proměna byla tak dokonalá, že se nepoznala ani ona sama. Na velkolepé odhalení jejího krátkodobého nového vzhledu si pozvala kamarádku, která zpočátku rovněž nebyla schopná slova. Poté, co si obě ženy na „nový“ vzhled Shanny zvykly, připustily, že jí velmi sluší. Zároveň se však obě shodly na tom, že „to“ není Shanna.

Mladá žena je za prodělanou zkušenost opravdu vděčná – potvrdilo se jí, že je se svým vzhledem spokojená a nehodlá ho měnit. Boty na vysokém podpatku ani šaty si v brzké době na sebe rozhodně nevezme (stejně jako pastelové tóny). Jak se její proměna (ne)povedla, můžete posoudit sami po zhlédnutí videa.

Jak se vám Shannina proměna líbí – neměla by raději zůstat u „nového“ stylu?

Zdroj: Dailystar, Truly

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Velkolepý trik hotelových uklízeček, který neoblíbenou činnost zkrátí na pětinu času. Jak na dlaždice a špinavý dřez?
Události247.cz
Každý desátý pohořel u maturity z češtiny. Výsledky zkoušek jsou letos horší než loni
JakZdravě.cz
Místo vyčerpávající diety opakujte 5 klidových cviků. Nejenže budou mizet kilogramy – také se skvěle zrelaxujete
VědaŽivě.cz
Jak byli léčeni naši předkové před 200 lety: Kouření, tabák v oku, lampový olej a další podivné praktiky