Matka souhlasila s tím, aby se její 5letý syn nechal tetovat. Z výsledku je nadšená, chválí šikovného tatéra

Její syn potřeboval zvýšit sebevědomí. Chtěla, aby se cítil dobře, tak mu povolila tetování zakrývající půlku trupu. S výsledkem jsou oba nadmíru spokojeni.

i Zdroj fotografie: S vědomím Benjamin Lloyd
                   

Benjamin Lloyd je novozélandský umělec, jenž obvykle pracuje s airbrushem. Poté přichází na řadu inkoust protlačující se speciální tryskou. Ke svému oboru se dostal teprve před několika lety. Uchvátilo jej tetování a zdobení těla. Při učení a sbírání zkušeností však narazil na jeden problém. Nelíbilo se mu narušení pokožky způsobené vštěpováním barviva pomocí jehly. Rozhodl se, že jeho tetovací firma bude jiná a jedinečná. Díky svým nápadům otevřel možnosti mnoha lidem.

Přírodní inkousty na vodní bázi

Benjamin vytvořil vlastní tetování a ozdobu malému synovi své kamarádky. Konkrétně jde o osobní tetování pomocí přírodních a nezávadných inkoustů na vodní bázi. Ty lze snadno smýt, kdykoliv s nimi zákazník již nebude spokojen. Pětiletý chlapec se s tím cítí skvěle. Tetování mu dodává sebevědomí dospělého, silného a nezávislého muže. Jeho matka tomu přihlíží jen s úsměvem na rtech.

Umělci netrvalo ani 10 minut, než na těle vytvořil celý obraz. Krátká časová dotace patří mezi další nesporné výhody Benjaminových metod. Každá kresba a její realizace na kůži je hotová za pár chvilek. Lidé tak nemusejí nikde dlouho čekat, či trávit v salónu dlouhé hodiny. Jakmile Benjamin sdílel fotografie tetování malého chlapce na své stránce na Facebooku, byl o ně obrovský zájem. Uživatelé se mohli v komentářích skoro poprat.

Dobročinné tetování v nemocnici

Mnozí si tento trend s chutí vyzkoušeli. Benjaminovi se okamžitě zaplnil diář novými zájemci o konzultace. Lidé byli všemi jeho nápady naprosto uchváceni. Dokonce i Benjaminův nevlastní syn Lincoln, který zemřel před dvěma lety, měl tato tetování. Rodina nezůstávala s podporou mužova podniku pozadu. Na synovu počest se Benjamin nabídl, že bude tetovat děti v nedaleké dětské nemocnici Starship.

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Pro děti to hodně znamená. Teď, když mají tetování, mají také mnohem větší sebedůvěru,” říká Bejnamin. Je to muž se srdcem na pravém místě. Přišel s neobvyklým nápadem a zpestřil každodenní život těm, kteří si takovou možnost nedokázali ani představit. Dnes má Benjaminovo jméno a značka v kosmetickém průmyslu velkou váhu. Jeho metoda s přírodními inkousty se stala slavnou a známou po celém světě.

Co byste si nechali od Benjamina vytetovat?

Zdroj: Liputan6

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tchyně mě naučila dávat do záchodu čajové sáčky. Dokud jsem to nezkusila, nevěřila jsem, že to může mít nějaký účinek
Události247.cz
Události247.cz
Putin má sám z jaderných zbraní strach. Bojí se oprávněně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Daniela názorně ukázala, jak uvařit zázvorový čaj, aby měl nejsilnější účinek. Dvěma ze 3 způsobů se připravujeme o živiny
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo najde skryté tváře? Jen hrstka lidí dokáže prokázat silný smysl pro detail, chce to maximální soustředěnost