Vlčí střih vlasů se stal omlazujícím trendem v každém věku, hlásají kadeřnice. Kterou variantu zvolit, aby na vás vypadala co nejlépe?

Každý rok přichází do módy vždy něco nového. Občas se vrátí i trendy z minulosti, například vlčí střih.
i Zdroj fotografie: Se souhlasem Cathy Wolf
                   

V této době se můžete setkat s vlčím stylem, který se nosil již dříve. Mladí lidé si ho však vzali na starost a vytvořili více variant, jak ho nosit. Každé ženě sluší něco jiného a móda se neustále vyvíjí směrem dopředu. Nyní se do módního trendu dostal vlčí střih, který se velice rychle šíří po sociálních sítích. Mnoho dívek již tomuto trendu podlehlo a nechalo si ho na své hlavě vytvořit. Střih má navíc i více variant, které lze nosit.Nový módní trend na sociálních sítích

„Neudělám to… Jen o tom přemýšlím…“ – Toto jsou slova, která se momentálně stala písní k jednomu z vlasových trendů, který ovládá TikTok. V aplikaci má přes 108 milionů zhlédnutí a na Pinterestu se jeho četnost vyhledávání a zhlédnutí zvýšila o 75 %. Jedná se o odvážnou kombinaci dvou střihů shag a mullet.

Z názvu se dá odvodit, že jde tak trochu o bláznovství a divokost. Pokud si necháte udělat tento účes, počítejte s huňatými a vlnitými vrstvami. Přední část je podobná mullet účesu, protože má odvážné a kratší vrstvy. Pro tento účes je typický objem v horní části. Ten se směrem dolů zužuje a je zakončen rovnou ofinou nebo ofinou na straně.

Důležitým znakem je dávka divokosti, která účesu dodá volnost a pocit cool stylu. Pokud byste chtěli tento střih, dá se kdykoliv upravit. Nemusíte se o něj příliš starat, ale pokud byste chtěli, použijte k úpravě tužidlo a vlasy upravte pomocí rukou.

Vlčí střih s hlubokým mulletem

Debby Ryan je herečkou a zpěvačkou. Tento trendy styl ji také zaujal, proto ho začala nosit a přizpůsobila si ho svému vkusu. Nechala si udělat mullet styl a k tomu vrstvenou ofinu, která sahá až k uchu. Tento styl na ní vypadá vcelku drsně, ale zároveň velmi dobře.

Vlčí střih se dostává mezi známé osobnosti

Pokud vaše vlasy nejsou přirozeně hladké a rovné, nebude příliš snadné tento účes zkrotit. Všichni vlčí střih chtějí, ale neuvědomují si, že jejich vlasy budou stylové, jen pokud si je upraví. Mezi fanoušky tohoto účesu patří i Billie Eilish, která si nechala tento účes udělat jemnější s odbarveným střihem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Debby Ryan (@debbyryan)

Tento střih si může každý pojmout po svém. Mullet střih mohou zvýraznit nebo naopak ubrat. Vše záleží pouze na dávce odvahy a divokosti každého člověka. Na Pinterestu a TikToku naleznete mnoho videí a fotek, kterými se lze inspirovat. Dále se můžete podívat na šest způsobů, jak tento střih nosit.

Vlčí střih s lehkými vrstvami

Jedná se o kratší tvar tohoto střihu. Dole je kratší a zúžený a nahoře objemnější. Měl by být hodně navrstvený, což udělá požadovaný objem. Stále působí vcelku elegantně a uvolněně a přitom méně divoce a drasticky než jiná provedení, která můžete zvolit.

Kudrnatý vlčí střih

Tento styl je velice objemný a nachází se hlavně v horní části. Pokud nemáte přirozeně kudrnaté vlasy, stačí, když si vytvoříte husté kudrliny. Ty poté sestříhejte směrem dolů a budete mít vytvořený vlnitý vlčí střih. Celkově působí rebelským dojmem.

Extrémní vlčí střih

Mladí lidé si tento styl vzali do svých rukou a vytvořili z něj velmi divoký střih. Opravdu nespoutaně působí i extrémní vlčí střih, který stačí nahoře zkrátit a sestříhat. Ostatní vlasy budou dlouhé klidně do půlky zad a můžete je také lehce navrstvit, jestliže jsou hodně jemné.

Vlčí střih pro krátké vlasy

Tímto lookem si lze vytvořit jistou dávku roztomilosti. Jedná se o nejoblíbenější způsob nošení tohoto střihu. Nahoře nechte delší ofinu a nevytvářejte mullet styl. Poté nechte zbytek vlasů sestříhat. Celková délka by měla být podobná jako u mikáda.

Měkký vlčí střih

Jestliže nechcete, aby vás vlčí střih úplně pohltil, nechte si ho udělat jen zlehka. Nebude vypadat příliš divoce a nebudete mít ani mullet styl. Celkový střih by měl působit jemným dojmem. Základem by měla být jemná ofina a sestříhané vlasy. Nahoře by měly být trochu objemnější.

Zdroj: Glamour

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 3534 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Porcování melounu nikdy nebylo jednoduší. Jediný správný postup, při kterém nebudete celí ulepení a nezašpiníte kuchyň
Události247.cz
Oblíbené turistické destinace Čechů trápí požáry, vyžádaly si i několik obětí
JakZdravě.cz
Pozor na riskantní kombinace nejčastějších léků a doplňků stravy, které nikdy nesmíte polknou společně
VědaŽivě.cz
Fungování mozku dokazuje, že jsme schopni čehokoli. Proč přesto nejsou naše možnosti neomezené?