Rychlá záchrana, když vaše vlasy nespolupracují: Jednoduchý, přesto perfektní drdol, zabere 20 sekund

Tento účes je hitem letošní letní sezóny a stal se senzací na sociálních sítích. Stylový drdůlek, který se hodí na pláž, do baru, na nákupy i do práce, vytvoříte do minuty.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Každá žena s delšími vlasy ze zkušeností ví, že vytvořit hezky a elegantně vypadající účes není jen tak. A pokud máte hektické ráno, kdy v poklusu pijete kávu, řešíte telefonáty, oblékáte se, malujete a češete, většinou to nekončí kreativním účesem a dokonalým vzhledem.

Účes bude pohodlný i elegantní

Když zapojíte trochu fantazie a zručnosti, můžete vytvořit za několik sekund elegantní a atraktivní drdol. Hodí se nejen do práce, takže tam nepřijdete zase v obligátním culíku, ale také na dovolenou. Kdo by se chtěl ve vlhkém vzduchu u moře, kde si kadeře dělají, co chtějí, lopotit s účesem.

Hitem letošního léta je drdol, který opravdu vytvoříte za několik sekund. Zřejmě až po nějaké době, kdy ho budete trénovat. Na poprvé to nějakou tu minutku pravděpodobně zabere. Ale věřte, že cvičení dělá mistra. V podstatě jde o velmi rychlý a jednoduchý trik, díky kterému bude váš účes vypadat šik.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zkrotíte i problémové kadeře

Jakékoli vlasy, ať už jsou splihlé, nepoddajné nebo vlnité, v několika banálních krocích můžete zkrotit. Stylový účes léta 2022 a jeho vytvoření se stalo na sociálních sítích virálním. Jeho obrovskou předností je, že máte rafinovaně upravené vlasy za velmi krátkou dobu. A nehodí se jen na pláže u moře, diskotéky nebo nákupy, ale také do práce či do školy.

Letní vlasový hit je snadný, pohodlný a budete vypadat sexy. Lze ho přizpůsobit téměř každé délce vlasů. K vytvoření trendy drdolu nepotřebujete nic jiného než obyčejnou a ozdobnou gumičku. Sepnete vlasy do culíku, pak je protáhnete gumičkou ještě jednou, ale jen do zhruba poloviny ohonu, obtočíte ho, a nakonec spolu s konečky zastrčíte ke gumičce. Na závěr vše dovršíte připevněním ozdobné gumičky.

Co říkáte na tento rychlý drdol?

@style Who else loves this chic haristyle for summer? 🤩 @aktabavalia #fyp #foryou #foryoupage #style #fashion #hairinspo #summerhairstyle ♬ Cool for summer x Pony – Kuya Magik

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti