Univerzální sametová pleťová maska ze tří ingrediencí

Každá žena touží po tom, že bude dokonale krásná. Jak toho nejlépe docílit? Pomoci mohou pleťové masky. Ty není nutné vždy kupovat. Jednodušší je si je snadno vyrobit.
i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Díváte se ráno do zrcadla se strachem? Možná je vaše pleť mdlá a začínají vás trápit vrásky. T k životu patří, ale není na škodu se pokusit jejich výskyt alespoň částečně omezit. Pokud máte pocit, že by váš obličej zasluhoval nadstandardní péči. Namíchejte si zvláčňující masku, která vyživí nejen váš obličej, ale bez obav ji můžete použít také na krk, dekolt nebo přesušené ruce. Po použití naší masky budete mít pleť vyživenou a hladkou. Tak směle do toho!iZdroj obrázku: Pixabay

Pleťová maska je základ ženské krásy

Vrásky nezastavíte, ale můžete jejich výskyt omezit správnou péčí
Faktem je, že pokožka časem ztrácí svoji pružnost, produkce kolagenu klesá a příchod prvních vrásek je potom jen otázkou času. Svoji roli hraje genetika (podívejte se na svoji maminku a babičku, pravděpodobně na tom budete v jejich věku podobně), výhodu budete mít, pokud jste v mládí měla mastnější druh pleti, na tomto typu pokožky se totiž vrásky vyskytují nejméně.

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Pleťovou masku není nutné vždy kupovat

Nezanedbatelný vliv však má také správná životospráva, pitný režim a správně zvolená péče o pleť. Pleťová maska proti vráskám by proto neměla chybět mezi vašimi kosmetickými stálicemi. Jak se tedy nejjednodušeji zbavit stařeckých skvrn?

Přírodní cesta k hladké a vyživené pokožce ze tří ingrediencí
Maska pro hladkou a mladistvou pokožku obsahuje lehce dostupné přírodní ingredience. Není náročná na přípravu a hodí se pro všechny typy pleti, u citlivé nejprve otestujte snášenlivost na malém kousku kůže, případně použijte menší množství skořice.

iZdroj obrázku: PxHere.com

Skořice s hnědým cukrem

Pomocí níže uvedené směsi se můžete zbavit odumřelých buněk, pigmentových skvrn i drobných linek. Budete potřebovat:

  • 2 lžíce hnědého cukru
  • 1 lžíci olivového nebo kokosového oleje
  • 1 čajovou lžičku skořice

Ingredience důkladně promíchejte v menší misce a aplikujte v dostatečné vrstvě na obličej. Důkladně vmasírujte, nechte několik minut působit a poté opláchněte teplou vodou. Výsledek bude patrný již po prvním použití. Aplikujte alespoň jednou týdně.

87 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 467 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Jak správně vařit vejce na všechny jednotlivé způsoby tak, aby byla pokaždé naprosto famózní
Události247.cz
Národní rozpočtová rada hovoří o možné potřebě zvýšit daně
JakZdravě.cz
Nové mutace koronaviru a co je opravdu nezbytné o nich vědět
VědaŽivě.cz
Mozek jako součást těla zná každý z nás. Co ale bylo podnětem k jeho rozvoji, skoro nikdo neví