7 módních tipů pro ženy s plnými tvary. Chytrá volba zvýrazní přednosti a zamaskuje to, co nemá nikdo vidět

Každý může vypadat stylově, a to samozřejmě i ženy, které mají plné tvary. Stačí jen znát tyto tipy pro výběr oděvů, které vás zeštíhlí a budou lichotit vaší postavě.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na jakýkoliv typ postavy existuje několik jednoduchých triků, kterých se stačí držet k dosažení vrcholu krásy každé ženy. Rozdílné střihy a barvy kusů oblečení zkrátka podtrhují šarm a osobité kouzlo rozdílných tvarů lidského těla. Výjimkou nejsou ani ženy s plnými tvary.

Hlavní je najít sebelásku

Modelka Ashley Graham jednou řekla: „Nezáleží na tom, jakou máte velikost, dokud zůstanete vy a vaše tělo zdravé. Pokud se o něj budete starat a mít se rádi takoví, jací jste, nemá smysl se řídit podle standardů krásy.“ Tato slova lze interpretovat jako motivaci k tomu, abychom oslavili svůj tvar těla, aniž bychom museli skrývat nedostatky. Jedním ze způsobů, jak získat sebevědomí, může být styl oblékání. Zde jsou tipy pro výběr oblečení, aby vám styl více seděl.

iZdroj fotografie: Depositphotos

1) Lichotící vzor

První pravidlo, vyhněte se oblečení s vodorovným vzorem, protože tělo pak bude vypadat širší. Pokud chcete nosit pruhované oblečení, zvolte rovné či vlnité pruhy, které však budou svislé, což vám zaručí opticky prodlouženou siluetu a vyšší postavu.

2) Motivy a barvy

Když už jsme u motivů, nebojte se kromě svislých čar prozkoumat i jiné vzory. Pokud chcete nosit puntíkovaný nebo květinový vzor, ​​vyberte si takový, který není příliš velký. Pak věnujte pozornost výběru barvy. Aby vzor nerozšiřoval vaši postavu, hledejte vzorované oblečení s tmavými odstíny.

3) Kouzlo sukní

Stylistická rovnováha je dalším důležitým bodem v tipech pro výběr oblečení pro dámy kyprých tvarů. Pokud jste zvolili oděv s volnou horní částí, zvolte zúžené spodní části, jako jsou sukně nebo rovné kalhoty. Stejně pak, když je vršek přilnavý na tělo, smíchejte ho s volnějším kusem, aby to nekazilo váš celkový dojem.

4) Výstřih pro vyšší postavu

Oblečení s výstřihem do „V“ může také navodit iluzi vyšší postavy. Pro ty z vás, kteří nechtějí působit tolik vyzývavým dojmem, mohou sloužit jako alternativa košile s nízkými rozparky či jiné, protáhlé střihy na oblečení, které vás nebudou rozšiřovat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

5) Dlouhé svršky

Svrchní oblečení vám dokáže spolehlivě pomoci s doladěním vašeho outfitu a může sloužit jako třešnička na dortu. Vybírejte raději dlouhé svrchní oděvy z lehkých materiálů než krátké a upnuté kusy oblečení, kvůli kterým bude tělo vypadat asymetricky.

6) Oblečení s pruhem

Černá určitě působí zeštíhlujícím dojmem, ale tmavé oblečení bude samo o sobě vypadat nudně. Pokud stále nemáte odvahu použít oblečení s barvami, jako je oranžová, růžová, světle modrá nebo pastelová, vyberte si světlé oblečení s pruhem černé barvy na každé straně, které opticky vytvoří krásné křivky těla.

7) Vhodný materiál

Neméně důležitý je výběr materiálu. Abyste se vyhnuli pocitu horka a vlhkosti, vybírejte oblečení z materiálů, jako je žerzej nebo bavlna. Aby se oblečení snadno neroztrhlo, vyhněte se příliš tenkým materiálům. Ujistěte se, že je oblečení šité technikou dvojitého prošívání a materiál je dostatečně elastický.

Do jaké míry se zajímáte o nejnovější módu?

Zdroj: BrightSide
Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat