10 tajemství krásy Angeliny Jolie: Nepřisuzujte její vzhled plastikám – stará se o sebe zvenku, ale především zevnitř

Spokojenost je dosažitelným cílem každé ženy. Inspirací v tom, jak jí docílit, vám může být těchto 10 tipů podle hollywoodské hvězdy Angeliny Jolie.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Touhy většiny žen jsou prozaické. Chtějí se alespoň trochu podobat štíhlým kráskám z módních časopisů, přehlídkových mol nebo stříbrného plátna. I když to bude znít tvrdě, obal prostě prodává. Nikoho nezajímá vnitřní krása, pokud zevnějšek stojí za houby. Protože vzhled zkrátka přitahuje. Obdivovaná hollywoodská hvězda Angelina Jolie je pro mnoho mužů i žen ideálem krásy. Je mezinárodně uznávanou osobností, která svou vizáží, umem i charitativními počiny inspiruje davy. Jaké je vlastně její tajemství?

1. Jóga

Přitažlivost je dojem z celkové osobnosti. A branou k duchovnímu klidu, která odemyká vnitřní sílu a umožňuje soustředit se na vytváření zdravé energie, je jóga. Je zdrojem vnitřní síly a současně skvělým způsobem, jak se udržet ve výborné kondici. Po porodu Angelina aktivně cvičila pilates a jógu, aby se dostala zpět do formy a ozdravila mysl i tělo.

2. Zázvor

Zázvor je kouzelný životabudič. Zlepšuje trávení, snižuje hladinu cukru, ředí krev, pomáhá srdci a skvěle působí na imunitní systém. Spousta lidí konzumuje zázvor také proto, že dodává energii na celý den a umožňuje rychle se zotavit po fyzické námaze. Navíc, co je lepší než zázvorová limonáda nebo čaj. Nemluvě o jeho báječné chuti v nejrůznějších orientálních pokrmech.

3. Duše

Vnitřní život člověka je velmi důležitý. Všechny skutky, které učiní, se mu dříve nebo později vrátí. Jakmile bude žít v souladu se svým srdcem a svědomím, bude šťastný, spokojený a klidný. Nejde o to, abyste každý den vykonaly nějaký dobrý skutek. Stačí, když se budete snažit neubližovat ostatním.

iZdroj fotografie: Depositphotos

4. Klasika

Každá žena oplývá přirozenou krásou, jedinečnou energií a charismatem. Když se přestanete bát, otevřete se okolí, odhodíte berličky v podobě blýskavého oblečení, abyste odvedly pozornost od domnělých komplexů, budete se cítit mnohem lépe. V oblékání nikdy nevyjde z módy klasický styl. Je to styl vítězů a sebevědomých lidí.

5. Lesk

Když se oprostíte od filmových rolí, které Angelina Jolie ztvárnila, uvědomíte si, že téměř nepoužívá rtěnku. Dává přednost balzámům a leskům. Rty tak získají na objemu. Lesk místo rtěnky dodává rtům i sofistikovanější odstín. Myslete na to, že krásná ústa jsou magnetem pro mužské pohledy.

6. Zubní kartáček

Použít zubní kartáček k čištění zubů je samozřejmost. Oblíbená herečka pro něj má i další využití. Čistí si s ním rty, aby se více prokrvily a získaly na objemu. Pak teprve nanese balzám, který efekt umocní.

7. Malé porce

Nejlépe se štíhlá postava udržuje, když nasloucháte svému tělu. Jakmile máte hlad, jezte. Hlavní je se nepřejídat. Ideální prý je jíst šestkrát denně malé porce a hodně pít neslazené nápoje, jako je voda nebo zelený čaj.

iZdroj fotografie: Depositphotos

8. Kouření

Je všeobecně známé, že kouření škodí zdraví. Nejenže ničí plíce a srdce, má podstatný vliv i na stárnutí a kvalitu pleti. Pokud tedy holdujete tomuto zlozvyku, snažte se ho zbavit.

9. Úsměv

Nepodceňujte kouzlo úsměvu. Jiskru v očích a šťastný úsměv nepřetrumfne žádný šperk na vašem krku. Mějte na paměti, že šťastné ženy plné života a energie jsou magnetem pro ostatní.

iZdroj fotografie: Depositphotos

10. Dobrý pocit

Ve skutečnosti univerzální recept na tajemství krásy nenajdete. Krásná ale budete, pokud se naučíte mít ráda sama sebe, svou duši, své tělo, i když si třeba myslíte, že je nedokonalé. Vizáž nehraje pokaždé rozhodující roli. Vše závisí na vnitřním světě a touhách. Radujte se z maličkostí, řiďte se srdcem a nebojte se riskovat.

Jaké tipy na udržení si krásného já máte?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články