Dejte sbohem šedinám. Procedura zabere 5 minut a výsledky můžete sledovat už po pár opakováních

Připravte si doma tento zázračný přípravek, který slibuje, že vaše šedivé vlasy budou navždy ztmaveny. Je to jednoduché, rychlé a zcela přirozené.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Šedé vlasy představují velký estetický problém, a to jak pro muže, tak pro ženy. A je jen opravdu málo lidí, kteří se dokáží pyšnit i šedinami. Lidí po třicítce, kterým šediny začnou být vidět, stále více přibývá, a často se stává, že tito lidé mají najednou o dost snížené sebevědomí. Vlasy bělají, evidentně v důsledku stárnutí, ale také vlivem genetiky, nadměrného stresu, nedostatku spánku a nezdravé stravy.

Jak se šedin zbavit

Většina žen se rozhodne, že svoje šediny zamaskuje nějakou barvou. Ty ale mohou být extrémně škodlivé pro zdraví vlasů a těla obecně. Pokud i vy máte šedé vlasy, existuje jednoduchý prostředek, který si můžete připravit doma a je velmi rychlý a zcela přirozený. K jeho přípravě vám bude stačit oloupat 6 velkých brambor.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Slupky si ponechejte a uvařte je v hrnci s asi dvěma hrnky vody. Když voda dosáhne varu, snižte teplotu a vařte dalších 15 nebo 20 minut. Jakmile tato směs vychladne, dejte ji do misky. Vodu přefiltrujte a slupky můžete vyhodit. Vodu skladujte ve skleněné láhvi, která musí být těsně uzavřena. Pro lepší vůni můžete přidat pár kapek rozmarýnového nebo levandulového oleje.

Způsob použití

Jakmile budete mít připravenou vodu, můžete ji začít aplikovat na vlasy. Naneste tuto vodu na vlasy a masírujte. Dávejte ale pozor na to, abyste vlasy neopláchli normální vodou. Ošetření opakujte 2x až 3x týdně. Je ale třeba, abyste byli trpěliví, protože může chvíli trvat, než si všimnete prvních výsledků. Uvidíte, že po nějaké době budou vaše vlasy bez jediné šediny.

Jak se zbavujete šedých vlasů?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?