Tereza Brodská si pokazila image. Prosila fanoušky o radu, jak má zakrýt příliš krátkou ofinu

Herečka Tereza Brodská je nešťastná ze stavu své ofiny. Prosila fanoušky o rady, jak s nepoddajnými vlasy pracovat.

Herečka Tereza Brodská i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečku Terezu Brodskou znají diváci především z populárního seriálu Ulice, ale také ze série filmů o básnících. Příjmení herečky rezonuje na filmových plátnech mnohem déle, než je tomu třeba u jiných hereckých hvězd. Jejími rodiči jsou totiž Vlastimil Brodský a Jana Brejchová. Oba velmi známí herci, kteří ztvárnili hlavní role v nezapomenutelných filmech minulého režimu.

Nepraktický doplněk

Tereza Brodská má ve svých pětapadesáti letech také svůj účet na sociální síti Instagram. Na jejím profilu ji sleduje skoro sto tisíc uživatelů. Jako ostatní i ona zde sdílí fotografie a novinky ze svého života. Před týdnem se fanouškům svěřila s jedním nešikovným problémem. Konkrétně s příliš krátkou ofinou, která se stala velmi nepraktickým doplňkem.

Samotná ofina je specifický střih vlasů, který většině lidí vydrží pouze do té doby, dokud zase nedoroste. Zaprvé je potřeba, aby se člověku netvořil tzv. vlasový výr. Jinými slovy, aby se mu ofina nezvedala, ale vlasy volně zakrývaly čelo tak, jak mají. Poté záleží již na tom, jak moc se samotná ofina následně mastí. V souvislosti s pletí může také způsobovat vznik pupínků.

Manžel se chopil foťáku

Může se stát, že budete muset každé ráno ofinu umýt a vyfoukat, aby vypadala přijatelně pro další den. Brodskou však netrápí ani pupínky, ani mastnota. Pouze délka ofiny. Ta způsobuje, že nelze vlasy nijak rozumně upravit a vytvořit tak přijatelný účes. Herečka požádala své sledující o rady, jak s příliš krátkými vlasy pracovat, či jak zakrýt nepovedený střih.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tereza Brodska oficiální (@brodskatereza)

Nejvíce se jí pravděpodobně osvědčil tip se sponkou. Jednoduše s ní vlasy připnula na stranu. Na Instagramu zveřejnila fotografii, na které vypadá jako malá holčička. Ofina se sponkou ji nepochybně udělala mladší. Do popisku napsala: „Děkuji za rady! Sponečka zakoupena! Ať žijí ofinky!“ Fotografii pořídil hereččin manžel Herbert Slavík. Sponku ocenily také Alice Bendová a Marta Jandová.

Jak se vám účes se sponkou líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články