Povislým očním víčkům je konec. Ženy po celém světě si nemohou vynachválit schopnosti vaječného bílku

Pokud nechcete řešit problém s povislými víčky s pomocí estetické medicíny, tato metoda je přímo pro vás. Svůj vzhled změníte snadno sami a v pohodlí domova.

 

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po dosažení určitého věku je nám osoba, která se na nás ráno dívá ze zrcadla stále neznámější. Místo krásně lesklého, svěžího, mladistvého vzhledu se díváme na svůj odraz zpod opuchlých, pytlovitých víček. Je to častý ranní problém, stejně jako zalepené oči s bílými ospalky na okrajích. Je možné, že už jste vyzkoušeli všechno. Zázračnou kosmetiku i ledové kostky. O tomto jste však určitě neslyšeli.

Úbytek vody v tukové tkáni

Unavený a oteklý vzhled vašich očí naštěstí není nevratný. Víme, že většinou zmizí brzy po prvním ranním šálku kávy nebo čaje. Během noci odpočíváme nejen my, ale i celé naše tělo. Působením hormonu melatoninu se zpomaluje metabolismus a různé orgány snižují svou činnost na absolutní minimum. Nejčastějším problémem souvisejícím s pokročilým věkem je však stále povislá kůže na očních víčkách.

V důsledku prodloužení vláken pojivové tkáně se velmi tenká kůže víček roztáhne a často se stane nepříjemným estetickým problémem. A to nejen u žen. Další příčinou je výrazný úbytek vody v tukové tkáni kolem oční bulvy, který je zodpovědný především za pokleslý vzhled. Bohužel je vše dílem přirozeného stárnutí lidské rasy. Neexistuje žádný jednorázový lék proti změně stavu a kvality vaší pokožky.

Důležitý dostatek vody

Jak horní víčko s věkem ochabuje, oční záhyb se zužuje, což přispívá k ještě unavenějšímu vzhledu. Pokud nechcete tento problém řešit pomocí plastické chirurgie nebo podobných estetických zákroků, tak zpozorněte. Můžete se jej zbavit pouze díky dvěma jednoduchým věcem, které má doma snad každý. Začněte s důkladným čištěním obličeje. Speciálně se soustřeďte hlavně na okolí očí.

iZdroj fotografie: Piqsels

Připravte si obyčejnou gázu a vaječný bílek. Poté namočte malé kousky gázy do bílku a přiložte si je na oči. Počkejte, dokud nezaschne a neztvrdne, a pak ji odstraňte. Již po několika aplikacích uvidíte první výsledky. Vaječné bílky jsou velmi bohaté na živiny, takže rychle obnovují pružnost pokožky. Díky dostatečné hydrataci se můžete udržovat v ještě lepší kondici tím, že budete denně pít dostatek vody, aby vaše pleť zůstala pružná a mladistvě vypadající.

Jak se vám líbí tato metoda?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt