Povislým očním víčkům je konec. Ženy po celém světě si nemohou vynachválit schopnosti vaječného bílku

Pokud nechcete řešit problém s povislými víčky s pomocí estetické medicíny, tato metoda je přímo pro vás. Svůj vzhled změníte snadno sami a v pohodlí domova.

 

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po dosažení určitého věku je nám osoba, která se na nás ráno dívá ze zrcadla stále neznámější. Místo krásně lesklého, svěžího, mladistvého vzhledu se díváme na svůj odraz zpod opuchlých, pytlovitých víček. Je to častý ranní problém, stejně jako zalepené oči s bílými ospalky na okrajích. Je možné, že už jste vyzkoušeli všechno. Zázračnou kosmetiku i ledové kostky. O tomto jste však určitě neslyšeli.

Úbytek vody v tukové tkáni

Unavený a oteklý vzhled vašich očí naštěstí není nevratný. Víme, že většinou zmizí brzy po prvním ranním šálku kávy nebo čaje. Během noci odpočíváme nejen my, ale i celé naše tělo. Působením hormonu melatoninu se zpomaluje metabolismus a různé orgány snižují svou činnost na absolutní minimum. Nejčastějším problémem souvisejícím s pokročilým věkem je však stále povislá kůže na očních víčkách.

V důsledku prodloužení vláken pojivové tkáně se velmi tenká kůže víček roztáhne a často se stane nepříjemným estetickým problémem. A to nejen u žen. Další příčinou je výrazný úbytek vody v tukové tkáni kolem oční bulvy, který je zodpovědný především za pokleslý vzhled. Bohužel je vše dílem přirozeného stárnutí lidské rasy. Neexistuje žádný jednorázový lék proti změně stavu a kvality vaší pokožky.

Důležitý dostatek vody

Jak horní víčko s věkem ochabuje, oční záhyb se zužuje, což přispívá k ještě unavenějšímu vzhledu. Pokud nechcete tento problém řešit pomocí plastické chirurgie nebo podobných estetických zákroků, tak zpozorněte. Můžete se jej zbavit pouze díky dvěma jednoduchým věcem, které má doma snad každý. Začněte s důkladným čištěním obličeje. Speciálně se soustřeďte hlavně na okolí očí.

iZdroj fotografie: Piqsels

Připravte si obyčejnou gázu a vaječný bílek. Poté namočte malé kousky gázy do bílku a přiložte si je na oči. Počkejte, dokud nezaschne a neztvrdne, a pak ji odstraňte. Již po několika aplikacích uvidíte první výsledky. Vaječné bílky jsou velmi bohaté na živiny, takže rychle obnovují pružnost pokožky. Díky dostatečné hydrataci se můžete udržovat v ještě lepší kondici tím, že budete denně pít dostatek vody, aby vaše pleť zůstala pružná a mladistvě vypadající.

Jak se vám líbí tato metoda?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti