Probouzejte se nalíčená a zbavte se obav z rozmazání: Vše, co potřebujete vědět o permanentním make-upu

Být stále krásná je snem mnoha žen. Naštěstí je tu permanentní make-up, kdy se nemusíte ani líčit ani odličovat a budete krásná celý den, a to hned po probuzení.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mnoho žen se každý den maluje a snaží se neustále přijít na to, jak se namalovat rychle, ale přitom hezky. Každodenní líčení přestane časem bavit každého člověka a občas se to může stát i obtěžující záležitostí. Některé ženy jsou ale naučené na to, že ven chodí pouze namalované. Pokud je to i váš případ a vás už nebaví se každé ráno malovat, popřemýšlejte o permanentním make-upu. Zbavíte se tak totiž mnoha povinností a ráno nebudete potřebovat hodně času na přípravu před odchodem z domova.

Přirozené líčení bez námahy

V případě, že jste ještě neslyšeli o permanentním make-upu, možná vás překvapí, že díky němu byste mohli mít po ránu mnohem méně práce a nemuseli byste se každý den líčit. Permanentní make-up může vypadat zcela přirozeně, když si vyberete barvy, které vaší pleti budou sedět a můžete si nechat namalovat například rty nebo oční linky. Specialista vám při aplikaci permanentního make-upu pečlivě tetuje pigmenty pod horní vrstvu pokožky. Tyto pigmenty časem vyblednou, takže se permanentní make-up musí předělat.

Výhoda pro ženy, které si malují linky

V současné době je velmi trendy, když si ženy umí nalíčit linky. Pokud s tím teprve začínáte, tak si můžete být jisti, že se to časem naučíte, ale ze začátku se s linkami budete hodně trápit. V případě, že nechcete ztrácet čas, můžete si nechat udělat linky permanentním make-upem. Určitě si ale předem velice dobře promyslete, jak chcete, aby linky vypadaly, protože je na sobě budete nosit delší dobu každý den. Silné oční linky by vám možná mohly spíše uškodit.

Lehké zvýraznění rtů

Úzké rty bez barvy si můžete denně malovat rtěnkou, kterou je potřeba pravidelně doplňovat. Abyste se ale vyhnuli každodennímu líčení rtů a nechcete chodit na různé výplně, které by vám mohly pomoci s plnějšími rty, popřemýšlejte o permanentním make-upu. Ten vám může zajistit krásně plné rty a také hezkou barvu, díky níž už nikdy nebudete mít rty bledé. Jemná barva na rtech vám celkově dodá v obličeji více energie a svěžesti.

iZdroj fotografie: Pixabay

Dokonalé obočí bez každodenní péče

Jestliže už jste někdy zažili vytrhávání obočí, pravděpodobně moc dobře tušíte, že to není vůbec příjemná záležitost. Každý den si ženy líčí oči, pleť, rty a občas také obočí. Abyste se o obočí nemuseli starat, můžete si zajít na microblading. Díky této metodě si můžete upravit výraz v obličeji, protože specialista / ka vám upraví obočí tak, aby vypadalo velmi přirozeně, a navíc vylepšilo váš celkový pohled. Proces microbladingu je přibližně na 2 hodiny, ale vydrží vám i 3 roky.

Jaké máte zkušenosti s permanentním make-upem?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt