Největší vlasový trend letošního podzimu se šíří mezi ženami. Zvládnete ho sama doma

Tento žhavý trend se rychle šíří mezi ženami po celém světě. Účes, který podtrhne vaši krásu, budete nosit celý podzim. Stačí vám jen žehlička na vlasy a pár minut.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V posledních letech se vlasové trendy mění téměř každý měsíc. Proto vás jistě potěší, že tento podzim se na titulní stránky světových módních magazínů dostává nadčasový účes, který bude slušet každé ženě. Nemusíte se bát, nejde o nic složitého. Stylový look si zvládnete vytvořit během pár minut ve vaší koupelně.

Letos se na barvy nehraje

Zatímco v předchozích letech byly nejvíce v kurzu techniky barvení vlasů, jako je například balayage nebo ombré, letos tomu tak není. Tyto techniky totiž zdaleka nejsou tak univerzální a nesluší každé ženě. Letošní podzim proto bude patřit spíše moderním střihům než extravagantním barvám. Vhodný účes vám dokáže ubrat kila i roky.

Podzim bude patřit ležérnímu stylu

Trend, jenž bude po celý podzim vládnout, jsou volné a ležérní vlny. V kombinaci s nedbalou ofinou budou perfektním doplňkem k vašemu outfitu, ať už si na sebe vezmete cokoliv. Vlny vám krásně orámují obličej a zvýrazní jeho kontury, navíc dokážou také ubrat přebytečná kila v těchto partiích. Udělat si tento účes je extrémně snadné.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Instantně husté a objemné vlasy

Existuje ještě jedna věc, která je na tomto účesu skvělá. Okamžitě dodá vašim vlasům ztracený objem, a tak budou vypadat mnohem hustší a plnější. Právě tyto vlastnosti vás zvládnou spolehlivě omladit o mnoho let. Je jedno, jakou máte barvu vlasů, tyto vlny prostě musíte vyzkoušet.

Pokud jsou vaše vlasy od přírody spíše jemné a slabší, sestříhejte si je na délku zhruba po ramena. Tak účesu vdechnete trochu svěžesti a dosáhnete bohatšího efektu. Tento elegantní, ale zároveň uvolněný styl vám bude na podzim tím nejlepším společníkem. Dávejte si však pozor na teplo ze žehličky, raději použijte sprej na ochranu vlasů.

Stačí vám jen jedna pomůcka

Vlasy si nejprve pořádně rozčesejte, k čemuž je nejlepší kartáč s ohebnými štětinami. Rozdělte si hřívu na dvě strany a jednotlivé sekce si vždy sepněte sponkou. Následně rukou vytvořte vlny, na které postupně přikládejte žehličku na vlasy kvůli fixaci jejich tvaru. Nakonec použijte tužidlo nebo váš oblíbený lak na vlasy, aby vám vlny vydržely krásné po celý den.

Jak se vám tento stylový účes líbí?

Zdroj: NicciWelsh
Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články