Barvení obočí se proměnilo v horor. 23letá dívka téměř přišla o zrak, kosmetička se dopustila obrovské chyby

Dívka si nechala v kosmetickém salónu profesionálně upravit obočí. Po pár dnech se ale dostavily naprosto katastrofální následky.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Megan Francisová se vydala do kosmetického salónu na rutinní úpravu obočí. Nešlo o nic výjimečného, ale ona přesto po pár dnech začala pozorovat příšerné následky tohoto zákroku na svém obličeji. Rozhodla se proto varovat ostatní, aby si pečlivě vybírali kosmetické studio, které navštíví.

Doporučila jí to její matka

Megan své vyprávění začala tím, že kosmetičku vyhledala na doporučení své matky. „Moje matka si obočí nechává upravovat pravidelně. Vždy jí ho nabarví a pečlivě vytrhají, takže jsem na tom neviděla nic špatného. Můj hrozný zážitek se mnou ale otřásl.“ Stačilo totiž pár dní a obličej Megan se začal drasticky měnit.

Extrémní alergická reakce

Celé to začalo intenzivním pálením v oblasti okolo obočí, které si Megan nechala nabarvit. Měla údajně pocit, jakoby se její obličej vařil. Žena se to nejprve snažila zklidnit různými krémy, ale když se přidal masivní otok, věděla, že na to už sama nestačí. Po třech dnech totiž navíc přestávala vidět a měla strach, že kvůli zákroku zcela oslepne.

Byla nutná návštěva nemocnice

Megan vyhledala odbornou pomoc a nechala se převézt do místní nemocnice, kde dostala silná antibiotika a další léky na zmírnění alergických příznaků. Domů byla propuštěna následující den, ale z těchto hrozných příznaků se léčila více než měsíc. Její tvář se změnila natolik, že se jí začaly bát i vlastní dcery.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Její děti se jí bály

„Dívky byly velmi nervózní a bály se o mě. Nedokázaly pochopit, co se mi to stalo s obličejem. Ve školce byly také ve stresu, a tak mi dokonce jejich učitelky volaly, co se u nás doma děje,“ vyprávěla Megan. Její obličej se totiž kvůli opuchnutí a loupání kůže natolik lišil od původní podoby, že ji dívky nedokázaly poznat.

Mohla za to kosmetička

Megan zdůraznila, že chyba byla na straně pracovnice v salónu. Před zahájením procedury se jí totiž vůbec nezeptala, jestli není na něco alergická. Neprovedla ani zkoušku používaných přípravků, které se obvykle nejprve nanesou na malou plochu pokožky. Varuje proto ostatní, aby si na tyto věci dávali pozor a svůj kosmetický salón si pečlivě vybírali.

Jaké máte zkušenosti s úpravou obočí v salónu?

Zdroj: DailyStar
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství