Stylistka královské rodiny prozradila 7 triků panovnic, které vás změní k nepoznání za každé příležitosti

Slavné dámy z britské královské rodiny chodí neustále krásně upravené. Pokud tak chcete vypadat i vy, vyzkoušejte několik jednoduchých způsobů.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Přirozenost, krása a lehkost byly a jsou moderní i dnes. Snad všechny ženy se snaží, aby vypadaly krásně, půvabně a na veřejnosti byly za neodolatelné dámy. Každá k tomuto kroku používáme jiné metody. Zajisté jste si všimli, že každá královská dáma je nádherná, a to v každé situaci. Pokud vás zajímá, jaké triky používají, několik z nich vám rádi prozradíme.

Krásný účes jako Meghan Markle

Jistě jste si mohli všimnout, že drdol a klobouky jsou nedílnou součástí Meghanina stylu. Tato půvabná kombinace dokáže její vzhled udržet ve formálním i neformálním stylu. Navíc není nikterak nápadný, tudíž neodvádí pozornost od oblečení. Meghan volí drdol především přes den, kdy chce být upravena na každém kroku. Večer však vlasy rozpustí, aby získala krásné a lehce vlnité vlasy bez kulmování. Proto jsou nezničené a hebké. Stejně tak i Kate Middleton preferuje dokonalé účesy, k nimž ji pomůže například lehká síťka. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Body jsou jednoznačně lichotivá

Namísto blůzek, topů či triček, Meghan Markle preferuje body. Důvod je jednoduchý – jsou příjemná, skvěle obepnou postavu, je v nich teplo, nemačkají se a vždy vypadají úžasně. Lze si je vzít na formální i neformální dění. Úchvatně ladí k saku, samotné ve stylu roláku s formálními kalhotami i jakkoliv jinak. Jednoduše vždy se dají kombinovat tak, aby celek vypadal dokonale. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Protiskluzové vložky do bot

Možná vám nejde na rozum, jak takové nenápadné protiskluzové vložky do bot lze využít k tomu, aby byla žena krásná. Má to ovšem své výhody. Mezi ně patří především to, že královské ženy nemohou mít holé nohy, proto Kate Middletonová nosí na každou akci nylonové punčocháče. A jak jistě všechny víme, pěkně z nohou kloužou. Právě protiskluzové vložky v botách nebo gelové pásky zajistí správné držení silonek. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Neposedné podrosty na čele

Každá z nás to zná. Především tehdy, pokud máte vlasy husté nebo neposedné. Nad čelem rostou takzvané podrosty, které různě vyčnívají nebo se kroutí. A pokud si chcete udělat culík a vrchol vlasů uhladit, podrosty celku nedodají na dokonalosti. Takový problém má i Meghan, která jej řeší pomocí zubního kartáčku. Na kartáček nanese lak na vlasy a jemně s ním uhladí veškeré pramínky jemných a krátkých vlasů. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Šaty lehké jako vánek 

Kate, ale i Meghan a jiné královské dámy nosí šaty z té nejjemnější tkaniny. Aby zabránily jejich nechtěnému vyhrnutí například tehdy, když foukne vítr, nosí pod šaty, nebo v lemu všité závaží. A to podobná, jaká se používají na zatížení záclon a závěsů. Říká se, že sama královna tento způsob a tento poměrně jednoduchý trik preferuje. Závaží se používá téměř u všech jejich outfitů.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Statické spodní prádlo

Aby lehké šaty nelétaly ze strany na stranu a nevyhrnovaly se, královské ženy používají spodní prádlo, které vytváří statickou elektřinu. Ideální jsou obyčejné kalhotky nejlépe z bambusového vlákna. Jsou také velmi prodyšné, lehké a skvěle se nosí. Tímto způsobem docílíte toho, že se tkanina bude více lepit k tělu a minimalizuje se nečekané vyhrnování. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Boty až o dvě čísla větší

Možná jste si již všimli, že především Meghan nosí boty o jednu až dvě velikosti větší. Mluvíme tedy o lodičkách a jiných střevících, které jsou většinou těsné a nepohodlné. A pokud je máte déle na nohou, jistě víte, že v nich nohy otékají. Aby nohy nevyklouzly, používají se gelové vložky, proužky či jiné gelové varianty udržující chodidla na místě.  

iZdroj fotografie: Depositphotos

Hřebínek a nenápadný cop

Lze tedy říci, že každá královská dáma má ve svém šatníku klobouky. Jsou elegantní a dodají outfitu krásný vzhled. Aby byla zajištěná pevnost a klobouk nespadl z vlasů při první příležitosti, používají klobouky se širším okrajem, k nimž je uvnitř připevněn speciální hřebínek. Právě princezna Diana tento trik využívala. Je nenápadný a maximálně nápomocný.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Dalším tajemstvím, i když malým, ale velmi účinným, je cop pod tiárou. Tento způsob v ní pomůže udržet jemné vlasy. Navíc celek vypadá upraveně a vydrží delší čas. Jako poslední bonus jsou rukavice samotné královny. Neplní jen estetickou funkci, ale i praktickou, kdy královnu chrání před bacily a jinými viry. Který královský trik vás zaujal nejvíce?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti