5 různých účesů pro každou příležitost, které vám nezaberou víc než 5 minut – vhodné i pro méně zručné

Těchto 5 účesů můžete nosit jak přes den, tak třeba i na nějaký večírek. Vždy totiž budou vypadat skvěle a především jsou velmi jednoduché.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Každá žena nemá vždy čas na vytváření složitých účesů, které trvají několik desítek minut či hodin. Zejména maminky s dětmi moc dobře vědí, o čem je řeč. Naštěstí existují jednoduché účesy, jež vám zaberou doslova 5 minut, a přesto vypadají velmi upraveně. Navíc patří mezi ty nejoblíbenější. Tak co, vyzkoušíte je?

1) Plážové vlny

Pokud máte dlouhé vlasy, není nic jednoduššího, než si udělat krásné plážové vlny. V drogeriích můžete koupit speciální sprej, který vám k tomu může pomoci. Nejprve si rozdělte vlasy na 4 části, poté každou z nich natočte. Používejte klasickou žehličku na vlasy. Prameny natáčejte přibližně 5 sekund, abyste si neponičily vlasy. Následně pramen pusťte a zafixujte lakem na vlasy. Vlasy vám vydrží krásné celý den.

2) Nízký drdol

Tento účes si rozhodně vyberou maminky, které se přes den nezastaví kvůli neposedným dětem. Poslední, co v takovém případě chtějí, je mít v obličeji rozcuchané vlasy, a proto si raději udělají drdol. Nejprve si vlasy sepněte do nízkého volného drdolu, pak stáhněte z každé strany pramínek do obličeje. V závěru ještě tyto pramínky vlasů natočte pomocí kulmy nebo žehličky a máte hotovo.

3) Vysoký culík

Tento účes zná snad úplně každý a především ho lze nosit po celý den, aniž by vám vlasy jakkoli překážely. Nejprve si vezměte nějaký gel na jejich úpravu a s jeho pomocí uhlaďte všechny vlasy, abyste tam neměly žádný hrbolek. Pak si je stáhněte do vysokého culíku a vyberte si nějakou pěknou gumičku. Na konečky si naneste pečující olej.

iZdroj fotografie: Depositphotos

4) Stažené vlasy

Tento účes se v poslední době stal velmi populárním. Nezáleží na tom, jestli máte krátké či dlouhé vlasy, dobře to bude vypadat v obou případech. Hlavní předností tohoto účesu je jeho pohodlnost. Nejprve si rozdělte vlasy na dvě části, horní a spodní. Z horní části si udělejte culík nebo drdůlek a spodní část pouze rozčešte. Také můžete dolní vrstvu třeba navlnit, to už záleží jen na vás.

5) Uhlazený drdol

Poslední účes je právě ten, který si rozhodně můžete vytvořit i na nějakou večeři nebo schůzku. Nejprve si stáhněte vlasy do drdolu, zafixujte je lakem, a poté je ještě přejeďte dlaněmi, aby byly opravdu uhlazené. Pro maximální hladkost můžete dokonce použít i zubní kartáček. A máte hotovo, je to jednoduché a vypadá to opravdu dobře.

Jak nejraději nosíte vlasy vy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat