Jak na větší a plnější rty i bez drahé a bolestivé operace? Vše potřebné máte doma

Pokud přemýšlíte o zvětšení rtů pomocí estetické medicíny a injekcí, vypusťte tyto myšlenky z hlavy. Bohatě vám postačí návštěva vaší kuchyně či koupelny a kouzlo přírody.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pokud máte zájem o bezpečné metody na zvětšení rtů, jste na správné stránce. Okamžitě zapomeňte na finančně náročné a bolestivé chirurgické zákroky. Všechno, co budete potřebovat, se s velkou pravděpodobností nachází ve vaší kuchyni, koupelně nebo spíži. Stačí si jen vybrat metodu, která se vám líbí nejvíce. Většina je založena na působení přírodních olejů.

Mátový olej

Nejjednodušší a nejdostupnější způsob zvětšení. Tento olej rty pořádně prokrví a zvětšující efekt na sebe nenechá dlouho čekat. Pár kapek si můžete přidat do lesku, abyste měly vždy po ruce tajnou zbraň, jak si nenápadně rty trochu přifouknout. Olej navíc krásně voní, což vám zpříjemní každé jeho použití. Pokud ho nemáte doma, tak ho lze sehnat v každé drogerii či obchodu s přírodními produkty.

iZdroj fotografie: Piqsels

Olej z chilli papriček

Funguje podobně jako ten mátový, akorát po použití nevytváří tak chladivý a svěží efekt. Mnoho lidí však mátu nemá rádo, nebo jim vadí zmíněné efekty. Olej z chilli papriček je pravým opakem. Rty totiž svým působením zahřívá. Je takový antagonista máty. Nemusíte se bát, nespálíte se. Samozřejmě pokud použijete jen kapku oleje, ne celou lahvičku v jeden okamžik.

Kokosový olej s cukrem

Všichni známe tipy na domácí peelingy. Na pomerančovou kůži se doporučuje ten z mleté kávy. Na rty je však vhodnější a účinnější kombinace voňavého kokosového oleje a cukru. Na druhu cukru nezáleží, pouze by měl být logicky v krystalové formě, aby plnohodnotně plnil funkci peelingu. Tento domácí peelingový olej vyživí vaše rty tak, že vyhladí jejich povrch a následným třením je i prokrví, čímž se zvětší jejich objem.

Tónovací tužka na rty

Jde o poměrně staromódní a již známou metodu. Tužkou obkreslete kontury mírně přesahující ty přirozené. Opravdu pouze jemně, abyste nevypadaly směšně. Možná to bude chtít cvik a několikrát metodu vyzkoušet před zrcadlem, než tento tip aplikujete přímo v akci. Poté použijte rtěnku nebo světlý lesk ve vámi oblíbeném odstínu. Tužku mějte vždy s sebou, aby se daly opravit případné nehody.

Lesklý rozjasňovač

Rozjasňující produkty začaly být velmi trendy již před několika lety a stále se drží na předních příčkách nejoblíbenější dekorativní kosmetiky. Na pultech obchodů je můžete najít jak v práškové, tak v tekuté formě. Rozjasňovač naneste tuhým štětcem doprostřed horního rtu, pod nos a na rtěnku, opět uprostřed spodního rtu. Tím se vaše ústa opticky zvýrazní a budou vypadat šťavnatě.

iZdroj fotografie: Piqsels

Mátová zubní pasta

Je to legrační, avšak funguje to. Tento tip se trochu podobá tomu prvnímu. Pokud si promnete rty mátovou zubní pastou, účinek bude hodně srovnatelný jako s mátovým olejem. Přijde chladivý efekt a také pokrvení, které s sebou přináší zvětšení objemu. Nezní to tak vznešeně, ale jako první pomoc nebo poslední záchrana může obyčejná zubní pasta posloužit perfektně.

Jaký máte názor na aktuální trend velkých rtů?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce