Obyčejná a možná trochu ošklivá žena se za 20 minut proměnila v „supermodelku“. Komentující nevěří, že jde o stejnou osobu

Influencerka se rozhodla sdílet video, ve kterém ukazovala, jak se nalíčila. Lidé ale nedokážou uvěřit, že dívka na konci videa je ta samá jako na začátku.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Známá influencerka Jessy Volk nedávno pobouřila své sledující. Na svém TikToku sdílela video své přeměny po nalíčení několika vrstvami make-upu. Lidé se v komentářích dohadují, jestli je to, co udělala, správné. Někteří dokonce nevěří, že ve videu není místo Jessy na konci nalíčená jiná dívka. Přeměna je podle jiných dechberoucí.

Make-up jako silná zbraň

S rozmachem sociálních sítí se mezi lidmi šíří i nadměrné používání zkrášlovacích prostředků. Některé ženy se ve snaze být dokonalé uchylují i k plastickým operacím, jiným stačí alespoň silné nalíčení. Mnohým však toto chování připadá špatné, jelikož je vyvíjen čím dál tím větší tlak na dokonalost. Právě z tohoto důvodu se nedávno Jessy Volk stala terčem kritiky.

Před světem se nestydí

Make-up dokáže mnohé, ale je možné se díky němu změnit k nepoznání? Jessy světu dokázala, že rozhodně ano. Na internetu je známá tím, že už dlouhou dobu bojuje s akné, ale přesto se nestydí ukázat svou nenalíčenou tvář. Chce svým sledujícím ukázat, že správně vybraná kosmetika dokáže opravdu zázraky. Na TikToku ji díky tomu sleduje už téměř milion uživatelů.

iZdroj fotografie: Unsplash

Lidé tomu nemohli uvěřit

Ve videu je vidět, že Jessy začíná pečlivým očištěním pleti. Poté zakryje skvrny, které na jejím obličeji zanechalo akné. Chytře zvolila zelený korektor, jenž pomáhá neutralizovat červené podtóny. Během dalších pár vteřin má nanesený make-up, namalované obočí a oči orámované řasenkou. Svůj look doplnila páskami na zahuštění svých dlouhých vlasů.

Pochvaly i ostrá kritika

„Tak tohle jsem ještě nikdy neviděl!“ nebo „Klobouk dolů, vypadáš skvěle.“ Takové komentáře se pod videem Jessy objevily v hojném množství. Komentovali zde však i lidé, kteří si z Jessy dělali legraci, nebo ji dokonce ostře kritizovali. Radili například ostatním, aby brali na první rande ženy na plavecký bazén. Mnoho mužů si navíc stěžovalo, že má kvůli takovýmto ženám problémy s důvěrou. Jessy si ale z těchto příspěvků nic nedělá a dál ukazuje dívkám, že každá z nich může být krásná.

@jesthejemini Literally what happened to the lighting #makeuptransformation ♬ original sound – TBJ 24/7 🎵

Co říkáte na proměnu této dívky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články